AMELIE UZUN SAPLI ÇANTA PUDRA

Ürün Kodu : 116-68
149,90 TL
129,90 TL
BEDEN TABLOSU

RENK

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
Suni deri, 1 adet cep, çıtçıtlı, ayarlanabilir sap, astarlı, derinlik 7 cm, sap uzunluğu 112 cm. Senin için, capsule gardırobunda mutlaka bulunması gereken zamansız bir çanta tasarladık, Ameli çanta hem günlük hem de gece kullanıma uygundur. Tasarımında oval ve gold detaylar kullanılarak, çantanın karakteri yumuşatılmıştır. Temel malzemelerini içine alacak boyuttadır.
TESLİMAT VE İADE
1-İade hakkının kullanılması için 7 (yedi) günlük süre içinde Satıcıya telefon ile whatsapp üzerinden (552 599 15 50) bildirimde bulunulması ve iade edilmek istenen Ürün ve Ürünlerin işbu Sözleşmenin 6. Maddesi hükümleri çerçevesinde kullanılmamış ve Satıcı tarafından tekrar satışa arz edilebilir nitelikte olması şarttır.
2- Anlaşmalı kargolarımız dışında tarafımıza gönderilen kargolarınız kabul edilmez. Keyfi iadelerde kargo alıcıya aittir. Özürlü ürünlerde (defo, yırtık) kargo Satıcıya aittir.
3-Sadece ambalajı açılmamış, orjinalliği bozulmamış ürünlerde iade mevcuttur, (Aksesurlar ve çanta hariç). İade hakkının kullanılması için 7 (yedi) günlük süre içinde Satıcıya telefon ile whatsapp üzerinden (552 599 15 50) bildirimde bulunulması iade istenen Ürün ve Ürünlerin işbu Sözleşmenin 6. Maddesi hükümleri çerçevesinde kullanılmamış ve Satıcı tarafından tekrar satışa arz edilebilir nitelikte olması şarttır.
4- Tüm iadelerde aşağıda belirtilen müşteri numarası ile birlikte Aras kargoya verilmesi gerekmektedir. Müşteri no: 1715644311042 (Dolunay Kargo Lojistik- Feshane şubesi)
ÖDEME SEÇENEKLERİ
YORUMLAR
Kampanya
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.