Filtre
Sıralama seçin
Görünüm:
Görünüm:
Toplam 214 ürün görüntüleniyor.

Kadın Çanta Modelleri ve Fiyatları

Yüzyıllardır insanların hayatında vazgeçilmez aksesuarlardan biri olarak kullanılan çantalar, adeta kadınlarla sembolleşmiştir. Evrak çantası, laptop çantası, okul çantası, makyaj çantası gibi pek çok çanta modeli olmasına ve erkeklerin hayatında da çantaların yeri olmasına rağmen çanta deyince akla kadın gelir. Belki kadınların çantalara olan tutkularıdır bunu zihinlere kazıyan bilemiyoruz. Çünkü bir kadına en çok neyi almayı sevdiği sorulduğunda mutlaka çanta veya ayakkabı cevabından birini duyarız.


Çantalar insanların yaşadığı hemen her dönemde eşya taşımak, güzel görünmek gibi gayelerle kullanılmış; zamanla modanın en önemli aksesuarlarından biri haline gelmiştir. Trend haline gelen çantalar gün geçtikçe farklı materyallerle zenginleştirilmiş; deri çanta modelleri, kanvas çanta modelleri, keten çanta modelleri hatta hasır çanta modelleri, boncuk çanta modelleri gibi envai çeşit kazanmıştır.


Günümüzde ikonik bir anlam kazanan çantalar, artık fonksiyonel kullanımının iyi olmasının yanında çok çeşitli özellikleriyle değerlendirilerek tercih yapılıyor. Çanta modelinin güzel ve farklı olması, modaya uygun olması, kullanılan kumaşın kaliteli ve uzun ömürlü olması, kullanılan çanta sapının işlevsel ve estetik olması, içinde fermuarlı ve fermuarsız çok alternatifli gözler bulunması gibi daha sayabileceğimiz pek çok özellik irdeleniyor. Çantanın her gün, her an kullandığımız; işte, okulda, markette, ofiste nerede olursak olalım yanımızdan bir an bile ayırmadığımız bir aksesuar olması ve değerli eşyalarımızı da muhafaza etmesi bizim için çanta seçiminin önemini arttırıyor.


Manuka Çanta Modelleri Hem Estetik Hem İşlevsel

Modayı yakından takip eden stil sahibi kadınların tercih ettiği Manuka, çantalarıyla da tarzınızı yansıtmanızı ve farkınızı ortaya koymanızı sağlıyor. Son yıllarda trend çanta modellerinden olan mikro çantaları capcanlı, enerjisiyle size kendinizi harika hissettirecek makaron renkleriyle, farklı kumaş ve model seçenekleriyle sunuyoruz. Kıyafetlerinde veya aksesuarlarında pelüş sevenleri de düşünerek hazırdağımız mikro ve daha büyük boyutlu çantalarımız da sitemizde mevcut.


Sırt çantası modelleriyle, kanvas çanta modelleriyle, Everyday Bag çanta modelleriyle, bez çanta modelleriyle kaliteyi ve fonksiyonları buluşturduk. Çabasız bir şıklıkla hemen her yerde, her zaman kullanım imkanı tanıyan dizaynıyla sizi pişman etmeyecek ve kendinizi ayrıcalıklı hissettirecek bütün çanta modelleri ve çanta fiyatları için www.manuka.com.tr’yi ziyaret etmeyi unutma.

Manuka
Çevrimiçi
yazıyor...
Manuka
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim
yazıyor
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.