Filtre
Sıralama seçin
Görünüm:
Görünüm:
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

ŞEMSİYE Modelleri ve Fiyatları

Yağışlı havalarda olmazsa olmaz aksesuarlardan şemsiye modelleri ile yağmur ve karlı havalarda kendinizi koruyabilirsiniz. Yağışlı havalara ek olarak aynı zamanda rüzgar ve kavurucu sıcaklardan korunmanın yanı sıra açık havanın tadını çıkarmak için tercih edilebilir. Manuka.com’un şemsiye kategorisinde yer alan birbirinden farklı şemsiyeler arasından göz zevkinize uygun modellerden yana seçim yaparak daha zevkli bir kullanım elde edebilirsiniz. Yaz mevsiminde kavurucu sıcaklara karşı yüksek koruma sağlayan arasından seçim yaparken güneş ışınlarına karşı açık renklerde tasarlanan modelleri kullanabilirsiniz. 

Bunun yanı sıra kış mevsiminde ise daha koyu renkli şemsiyelerden yana seçim yapabilirsiniz. Şiddetli yağışlarda, rüzgarda ve benzer sert havalarda kırılma veya ters dönme durumlarına karşı dayanıklı materyallerden tasarlanan şemsiyeler kullanılmalıdır. Dayanıklı yapısıyla sizi korumak konusunda başarılı olan şemsiyeler aynı zamanda uzun süre yapısı bozulmadan da kullanılabilir. Son derece hafifi yapılarıyla da kullanım kolaylığı sağlayan, şemsiye modelleri kolunuzu yormadan uzun süre taşımanıza yardımcı olur. Büyük ve küçük boyutlarda tasarlanan birbirinden farklı desenlerdeki şemsiye modelleri arasından kullanım alanınıza göre seçim yapabilirsiniz. 

En kaliteli şemsiyeler Manuka’da

Katlanabilir özelliğiyle ön plana çıkan ve oldukça küçük bir alan kaplayan şemsiye modellerini tercih ederek taşıma kolaylığı sağlayabilirsiniz. Şemsiyelerin gövde kısmında yer alan tuş yardımıyla tek bir hamlede açarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Katlamanın ardından şemsiyeyi kılıfına yerleştirerek düzgün bir şekilde toplayabilirsiniz. Bu şekilde daha uzun ömürlü olarak kullanacağınız şemsiyeler, zorlu hava koşullarında korunaklı olmaya yardımcı olur. Ekoseli, tek renk, canlı renkler, farklı desenler ve buna benzer daha pek çok seçeneğiyle ön plana çıkan şemsiye modelleri arasından korunaklı olanları uzun süre kullanabilirsiniz. 

Kaliteli materyallerden tasarlanan ve şık şemsiye modellerini işe, okula, markete ve daha pek çok yere giderken kendinizi yağmurdan korumak için kullanabilirsiniz. Kırılmaya ve sert hava koşullarına karşı kırılmaya dayanıklı şemsiyeler ile uzun saatler sokakta yürüyebilirsiniz. Bunun yanı sıra şemsiyenin metal olan kısımlarının paslanmaz yapıda olmak, hem sağlık açısından hem de ıslanmanın yaratacağı olumsuz durumlara karşı korunaklılık sağlar. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.