Filtre
Sıralama seçin
Görünüm:
Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Cep Telefonu Kılıf Modelleri ve Fiyatları

Teknolojinin adeta esiri olduğumuz milenyum çağında birçok kişinin vazgeçemem diye ifade ettiği bir araçtır cep telefonları. Yokluğunda birçoğumuz elimizi kolumuzu nereye koyacağımızı bilemeyiz, kendimizi eksik hissederiz. Çünkü artık aramak, mesaj atmaktan ziyade hayatımızdaki önemli olan bütün aktiviteleri tek bir tuşla gerçekleştirebileceğimiz büyük bir yardımcıdır bizim için telefonlarımız.


Banka işlemleri, öğretim hayatı, sosyal medya hesapları, alışveriş ve daha nicesi. Bu yüzden onları korumak, kırılmasını çizilmesini engellemek bizim için çok önemlidir. Cep telefon kılıfı modelleri de bu noktada büyük bir hayat kurtarıcısı olarak karşımıza çıkıyor. Hem telefonları güzel göstermesi hem de kırılmaya, çizilmeye karşı koruması cep telefon kılıf modellerini bizim için çok önemli yapıyor. Son yıllarda hemen her markaya ait çok farklı modellerde ve renklerde dizayn edilen cep telefonu kılıf modellerine rastlamak mümkün.


Baştan ayağa stilinizi zirveye taşıyan Manuka, cep telefonu kılıf modellerini de Manuka kombinlerinize adeta bir aksesuar olarak ekliyor. Manuka giyim modellerinde kullanılan makaron renklerinden, siyah beyaza kadar hemen hemen tüm renkler kullanılarak oluşturduğumuz silikon ve lansman cep telefonu kılıf modellerimizi İPhone 6'dan başlayarak iPhone 11 PRO MAX'a kadar bütün cep telefonu modellerine uyumlu olacak şekilde tasarladık. Tek renk olarak tasarladığımız cep telefonu kılıf modellerimiz; renk tonu, sadeliği ve kullanım kolaylığıyla sizi kendisine hayran bırakacak ve her rengini almaktan kendinizi alıkoyamacaksınız.


Silikon cep telefonu kılıf modellerini hafifliği ve daha spor görünümü tercih edenler, lansman cep telefonu kılıf modellerini ise daha ağır bir görünümü sevenler daha çok tercih ediyor. Her iki kılıf modeli de kolay kullanım ve şık bir görünüm sunuyor. İçi kadife kaplı lansman modeli leke tutmayan bir yapıya sahipken, silikon kılıf modellerimizi de istediğiniz gibi kolaylıkla temizleme imkanına sahipsiniz. www.manuka.com.tr üzerinden kolaylıkla erişebilecebileceğiniz tüm kılıf modellerimizle, Manuka kombinlerinizle müthiş bir uyum yakalayacaksınız. Sitemize girmeyi ve indirim fırsatlarından faydalanmayı unutmayın. Keyifli alışverişler.

Manuka
Çevrimiçi
yazıyor...
Manuka
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim
yazıyor
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.