Filtre
Sıralama seçin
Görünüm:
Görünüm:
Toplam 25 ürün görüntüleniyor.

Kadın Trençkot Modelleri ve Fiyatları

Kadın dış giyim modellerinin vazgeçilmezi olan, özellikle sonbahar ve bahar mevsiminde herkesin dolabında ekseriyetle yerini alan trençkotlar modayı yakından takip eden, stil sahibi kadınlar için Manuka dolabında da yerini büyük bir özenle alıyor.


Dış giyim denince herkesin aklına gelen tek tip, tek renk kaban modeli, mont modeli algısı; dönüşen moda anlayışıyla birlikte tamamen değişti. Özellikle geçmişte erkek kıyafeti olarak kabul gören trençkotlar, son yıllarda kadın giyiminin vazgeçilmezi haline geldi. Trençkotların kadın giyimde trend olmasıyla birlikte trençkot modelleri de kendi içerisinde gerek kumaş, gerek desen, gerek farklı yaka, aksesuar detaylarıyla süslenerek çok farklı formlara kavuştu. Uzun trençkot modeli, kısa trençkot modeli, kruvaze yaka trençkot modeli, yazlık trençkot modeli, kışlık trençkot modeli derken birçoğumuzun gardırobu farklı renklerden, farklı modellerden trençkotlarla doldu bile.


Sevilen Trençkot Modelleri

Trençkotların bu kadar çok tercih edilip sevilmesinin nedeni, eski tek tip trençkot modelinden çıkılarak uzun trençkot modelinden kısa trençkot modeline, dar trençkot modelinden, salaş trençkot modeline kadar farklı kumaş alternatifleriyle oluşturulan trençkot modellerindeki zengişleşmeden kaynaklanıyor diyebiliriz. Bunun yanı sıra kombinlerin tamamlayıcısı olması, serin havalarda kurtarıcı olması gibi faktörler de trençkotlardan vazgeçemememizin nedenlerinden.


Manuka trençkot modellerimizle sizi hem rahatlık hem şıklık hem de kaliteyle buluşturmaya devam ediyoruz. Farklı trençkot modellerimizle ister şık ister spor kombinlerinizle tercih edebileceğiniz, kapsül gardıroplarınızın da baş kösesine hiç düşünmeden koyacağınız bir kreasyon oluşturduk.


Kolları büzgü trençkot modelimizle detayı sevenlere, çift yakalı trençkot modelimizle farklılığı arzulayanlara, düğmeli trençkot modellerimizle de salaş sevenlere hitap ediyoruz. Trençkot modellerimizde ilkbahar ve sonbaharın kumaşlarını mevsimine göre seçiyor, hem de mevsimin renkleriyle size sunuyoruz. Trençkot modellerimizde yüksek oranda pamuklu kumaş tercih etmeye gayret ediyoruz. Siz de trençkot modelinde farklılık, elegan bir görünüm arzu ediyorsanız modanın öncülerinden olan Manuka'nın internet sitesi www.manuka.com.tr'yi ve sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.

Manuka
Çevrimiçi
yazıyor...
Manuka
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim
yazıyor
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.