Filter
Sort
Görünüm:
View:
Total of 4 products are displayed.

Salopet Tulum

Salopet tulum, dikkat çeken detaylarıyla son zamanlarda trend olan tulum modellerinden bir tanesidir. Bu tarz tulumlarda sırttan gelen bir askı bulunur. Genellikle koruyucu giysi olarak değerlendirilse de son dönemlerde moda dünyasının en özel ürünleri arasında kendisine özel bir yer ediniyor. Salopet elbiselerle özel günlerinizde tarzınızı ön plana çıkarabilirsiniz. Bunun yanı sıra oversizesalopetler sayesinde sokak modasına uygun bir şekilde kombin oluşturabilirsiniz. Manuka, sizlere birbirinden özel tasarımları sunmaya devam ediyor.

Salopet Tulumlar

Göz alıcı renkleri, desenleri ve rahatlığı ile moda dünyasında özel bir konumda bulunan salopet tulumlar, hayatın her alanında kullanılabiliyor. Düğme detayları ile hareketlilik kazanan salopet tulumların yanı sıra cep detayları da kombinlere hareketlilik katıyor. Manuka, sizlere birbirinden özel detaylara sahip tasarımlar sunmaya devam ediyor.

Önden düğmeli salopet tulumları, arkadaş buluşmaları için tercih edebilirsiniz. Özel günlerde dikkat çeken bir kombin istiyorsanız eğer salopet elbiseler tam da size göre! Hayatın her alanında renkleri ve desenleriyle dikkat çeken tasarımları kullanabilirsiniz.

Salopet Tulum Modelleri

Salopet tulumlar, sahip olduğu detaylar ve desenler ile birbirinden farklı modellere ev sahipliği yapıyor. Hareket özgürlüğü sağlayan kumaş yapısı ile ön plana çıkan tulumlar, gündelik hayatın her alanında rahatlıkla kullanılabilmekte. Müslin dokulu salopet tulumlar, lüks ve rahatlığı bir araya getiriyor.

V yakası ile muhteşem bir detaya sahip olan müslin dokulu salopet tulumları, yaz akşamlarında tercih edebilirsiniz. Oversizesalopetler ise özellikle gün içerisindeki gezmelerde tercih edilebilecek bir tasarım. Cep detaylarıyla hareketlilik kazanan tasarımlar, işlevselliği ile dikkatleri üzerine çekiyor. Sizler de tarzınızı ön plana çıkaracak modelleri kullanarak şık ve zarif kombinler oluşturabilirsiniz.

Salopet Tulum Fiyatları

Salopet tulumlar, dikkatleri üzerine çeken detayları ve göz alıcı renkleriyle gündelik hayat içerisinde kullanılabilen ürünlerdir. Tek parça olmaları sayesinde rahat bir kullanım vadeden salopet tulumlar, her mevsim kullanılabilecek bir yapıya sahip. Sizler de Manuka tarafından sizlere sunulan tasarımları tercih edebilir, muhteşem kombinler oluşturabilirsiniz.

Hayatın her alanında zarif bir görünüm salopet tulumlarla mümkün. Manuka, çok özel fiyatlarla sizlere birbirinden özel tasarımlar sunmaya devam ediyor.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.