Manuka Denim
Manuka Denim Time
NOW IT'S
DENIM
TIME
Manuka Denim On Denim
Manuka Denim On Denim
Kapsül gardıropların vazgeçilmez parçası olan denim, “zamansızlık” süper gücü ile yeniden sahnede. Yenilenen görünümleriyle birlikte ruhundaki umursamazlık ve rahatlık ön plana çıkıyor. Yıkanmış denim gömlekler ve ceketler, giy-çık uzun denim elbiseler ve her formda jean’lerden oluşan Manuka Denim Koleksiyonu ile 2020 İlkbahar/Yaz sezonu çabasız ama bir o kadar da dikkat çekici geçecek.
Manuka Denim On Denim
Manuka denim T-Shirt
Manuka denim T-Shirt
Bir kot bir tişört. Sokak stilinin ayrılmaz ekürileri ile “Bugün ne giysem?” derdi ortadan kalkıyor. İyi kesimli bir jean’in gücü, en eforsuz silüetlerde bile farkını ortaya koyuyor.
Manuka denim gömlek
Manuka denim gömlek
Denim gömlek ve denim pantolon, güçlerini birleştirip iyi bir takım haline geliyor. İkonik “Denim on Denim” görünümü için gerekenler ise sadece bundan ibaret.
Manuka denim gömlek
Rahat kesimli uzun paçalı jean, sezonun en karakteristik parçalarından. Unutulmaz stillerin başrolünde akılda kalıcı bir oyun oynuyor. Beyaz tişört ve beyaz gömlek ise tamamlayıcı görevde. Sokak kültürünün ayrılmaz unsurları olarak bahar aylarında da kendilerinden söz ettirmeye devam ediyorlar.
Manuka denim gömlek
Manuka Elbise
Manuka Denim Etek
Çabasız stilin imzası haline gelen denim, modası geçmeyen kesimleri ve renkleri ile bu ünvanı hak ediyor. Gardıropların temel taşı olma özelliği, her parça ile eşleşebilmesinde ve zamansızlığında gizli. Birbirinden farklı çeşitleri ile her tarza uyacak bu denim parçalar, Manuka Denim Koleksiyonunda seni bekliyor.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.