Filtre
Sıralama seçin
Görünüm:
Görünüm:
Toplam 29 ürün görüntüleniyor.

Takı

Takı, gerek gündelik yaşamın gerekse de özel günlerin ayrılmaz birer parçası. Tarzınızın ve kombinlerinizin en özel tamamlayıcısı olan takı çeşitleri, yakalamak istediğiniz şık görünüme de büyük bir katkı sunuyor. Estetik yapılarıyla zerafetinizi perçinleyen takı modelleri, dikkatleri üzerinizde toplamanıza yardımcı oluyor. 

Birbirinden farklı modelleri ve türleriyle kullanım konusunda büyük bir esneklik vadeden takılar, hemen hemen her zevke hitap etme başarısı gösteriyor. Böylelikle siz de arzu ettiğiniz modeli ya da hayalini kurduğunuz ürünü Manuka’nın özenle tasarlanan takıları arasında bulabilirsiniz.

Küpe, kolye, bileklik ve yüzük gibi takı türlerinden oluşan Manuka’nın özel koleksiyonu, tarzınıza özel karakteristik modellere ev sahipliği yapıyor. Farklı renk alternatifleriyle her tarza uyum sağlayacak nitelikte olan modeller arasından, sade ama bir o kadar zarif ürünleri seçebileceğiniz gibi, özel günleriniz için şık ve bir o kadar göz alıcı takılara da yönelebilirsiniz. 

Her anlamda duruşunuza katkı sunmak için tasarlanan modellerarasından farklı kombinasyonlar üretebilir, benzersiz bir şıklığın ve göz kamaştıran bir ihtişamın kapılarını sonuna kadar açabilirsiniz. 

Takılar 

Takılar, aksesuar denildiği zaman neredeyse herkesin aklında beliren ilk ürünlerden biri. Aynı zamanda her kadının vazgeçilmez rüyası olan takılar, kelimenin tam anlamıyla tarzınızı, duruşunuzu ve kombinlerinizi en güçlü yansıtan unsurlardan olma özelliğini taşıyor. 

Varlığıyla şıklığınıza katkı sunan ve gösterişli havanızı öne çıkarmanızı sağlayan takılar, auranızın değişmesine de ön ayak oluyor ve enerjinizi yükseltmeyi başarıyor. Özellikle seçimlerinize göre görüşünüze yaptıkları zarif ama bir o kadar da etkileyici dokunuşlarla, kendinizi daha iyi hissetmenize olanak sağlıyorlar.

Manuka’nın özenle hazırlanan koleksiyonunda eşsiz tasarımlarıyla büyüleyen takı modelleri kolye, küpe, bileklik ve yüzük formlarıyla her ihtiyacınıza dokunma başarısı gösteriyor. Böylelikle kombininizi ve kusursuz tarzını tamamlamak adına aradığınız parçayı bulabilmek için onlarca seçenek arasından tercihte bulunmanız mümkün.

Bu seçenekler arasından karakterinize en uygun tasarımı tercih ederek tarzınızı daha renkli bir hale getirebilir ya da sade ama bir o kadar şık, zarafetle bezenmiş duruşunuza katkı sağlayabilirsiniz. Ayrıca küpe, kolye ve yüzük modelleriyle birbirini tamamlayan kombinasyonlar yaratarak hayalinizdeki kombini eşsiz detaylarla zenginleştirebilirsiniz. İster elbise modelleri ister süveterlerle kombinleyeceğiniz seçenekler bulunuyor.

Takı Modelleri 

Takı modelleri, Manuka kalitesi ve yaratıcı dokunuşuyla her kullanıma ve beğeniye uygun olarak şekil kazanıyor. Birbirinden farklı görünümleriyle göz kamaştıran modeller; kolye, bileklik ve küpe türleri etrafında çeşitleniyor. Klasik detayları yansıtan tasarımlardan modern görünüme sahip modellere kadar uzanan koleksiyonda siz de dilediğinizi tercih ederek tarzınıza şık ve zarafet dolu bir dokunuş yapabilirsiniz. 

Takı modelleri aynı zamanda yapısal zenginliğinin yanı sıra renk olarak da alternatifler sunuyor. Bu çerçevede altın sarısının farklı tonlarından gümüş rengin parıltısına kadar uzanan renk skalası, tarzını karakteristik özellikleriyle tamamlamak isteyen kadınlara geniş yelpazeli seçenekler vadediyor. 

Manuka’nın küpe, bileklik, yüzük ve kolyeden oluşan zengin takı koleksiyonu, kendi içinde de geniş bir yelpazeye ev sahipliği yapıyor. Yüzük modelleri tektaş ve beştaş modeller başta olmak üzere birbirinden farklı seçenekler sunuyor. Boynunuzda incelikle yer almayı bekleyen kolyeler, hasır modellerden, taşlı ve boncuklu modellere kadar geniş yelpazeli alternatifleri bünyesinde barındırıyor. 

Işıltılı bir görünümün en değerli tamamlayıcılarından biri olan küpeler de tasarım tarzlarıyla yeniyi simgeliyor. Manuka takı modellerinin son halkası olan bileklikler de ağırlıklı olarak kelepçeli çeşitleriyle dikkat çekiyor. Ayrıca bileklikler tasarım dilinde yakaladığı modern ve estetik anlayışla göz doldurmayı da başarıyor. 

Takı Fiyatları

Manuka’nın eşsiz estetik dokunuşlarla hazırlanan takı koleksiyonu, aynı zamanda benzersiz bir emeğin tezahürü. Her anlamda usta ellerden çıktığını kanıtlayan modeller, hayatınızın önemli bir parçası olmaya ve her anınızda size eşlik etmeye aday. Romantik bir akşam yemeğinde, özel günlerinizde ya da gündelik yaşamın herhangi bir anında tercih edebileceğiniz takı modelleri, cazip fiyat avantajlarıyla her bütçeye hitap ediyor.

Tercihleriniz ile beraber kullanılan malzeme, kalite ve sarf edilen işçilik gibi unsurlara bağlı olarak da farklılık gösteren takı fiyatları, Manuka’nın koleksiyonlarında hemen hemen herkes tarafından ulaşılabilir bir seviyede konumlanıyor. Buna karşılık kaliteden, modern ve şık tasarımdan taviz vermeyen Manuka, her kadını arzu ettiği takı modelleriyle buluşturarak tarzınıza dokunuyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.