Filtre
Sıralama seçin
Görünüm:
Görünüm:
Toplam 193 ürün görüntüleniyor.

Kadın Aksesuar Modelleri ve Fiyatları

Kıyafetlerinizi kombinlediniz; her şey birbiriyle uyumlu ama aynaya baktığınızda içinize sinmiyor, hâlâ bir şeylerin eksik olduğunu düşünüyorsunuz. O zaman neyin eksik olduğunu biz söyleyelim: Aksesuar. Sunduğumuz kadın aksesuar modelleri ilginizi çekecek!


Kıyafetlerin makyajı da diyebileceğimiz aksesuarlar küçücük olsa dahi kıyafetlere ve insanlara farklı bir enerji veriyor. Kıyafetin dinamiğini birden farklı bir noktaya taşıyabiliyor. Şapka, kemer, küpe, yüzük, taç, kolye, bileklik bazen bir halhal, bir hızma.


Hangisi olursa olsun bütün aksesuarlar insanın kendisini, duygularını, isteklerini yansıttığı bir imzaya dönüşebiliyor. Hayvan severlerin hayvan figürlü takıları, çiçekseverlerin çiçek figürlü takıları seçmesinden hareketle aksesuarların kendimizi insanlara yansıtabileceğimiz bir ipucu, bir anahtar olduğunu söyleyebiliriz. Bir insanın kullandığı aksesuardan sadeliği mi şatafatı mı sevdiğini ilk bakışta anlayabiliriz. Bazense şatafatlı bir kombini sade ve zarif takılarla, sade bir kombini gösterişli bir aksesuarlarla dengeleyebiliriz.


Manuka kadın aksesuarlar modelleri çeşitlilik sunuyor

Çok seçenekli giyim modelleriyle kalbinizi kazanan Manuka, sokak giyimini aksesuarlarıyla taçlandırıyor. Sadece bileklik, kolye gibi takılarla değil, farklı aksesuarlarla tarzınızı, kendinizi yansıtmanızı sağlıyor.


Son yıllarda ortaya çıkan tak-takıştır modası tam da biz kadınların arzuladığı bir şey. Her parmakta birbirinden farklı, sade ve şık yüzükler. Birbirinden bağımsız gözüken ama bir arada kullanıldığında müthiş bir ahenk ortaya koyan bileklikler, yüzükler...


Manuka yüzükleri sade ama bir o kadar da şık, renkleriyle de insanı cezbeden türden. Tekli ya da sekizli, dokuzlu kombinasyonlarıyla sizi acaba bunlar birbiriyle yakışır mı karmaşasından kurtarıyor ve size de uyumun tadını çıkarmak kalıyor.


Bileklik modellerinde alternatifimiz çok fazla. Sokak stiline, klasik stiline uyum sağlayacak bilekliklerimiz rengiyle, kalitesiyle vazgeçilmezlerinizden olacak. Boncuk sevenler için zarif, rengarenk boncuklardan oluşan bileklik modelleri; daha avangart bir görünüm elde etmek isteyenler için gold tonlarındaki kelepçeli bileklik modelleri, renkli taşlardan oluşan bileklik modelleri, sizi yansıtacak farklı figürlerden oluşan modelleriyle mutlaka kendinize uygun bir bileklik modelini www.manuka.com.tr'de bulabilirsiniz.


Her türlü kombininizde hiç düşünmeden size eşlik edeceğine inandığımız onlarca çeşit kolye modellerimiz de sitemizde mevcut. Özellikle ahşap kolye modellerimiz sokak stilinizle çok yakışacak, renk renk boncuklu kolye modellerimizle de enerjinizi yükselteceksiniz. Son dönemde trend olan asansör kolye modelleri de en minimal dizaynlarıyla sizi elegan bir görünüme kavuşturacak. En güzel kolye modelleri için www.manuka.com.tr'yi takipte kalmaya devam edin.


Aksesuar denince herkesin aklına sadece kadın takı modelleri gelir. Farklı aksesuarlarla kombinini taçlandırmaya ne dersin? Rengârenk makaron renkleriyle oluşturduğumuz buket şapkalarıyla fark yaratabilir, kare tokalı renk renk kemerlerle vintage bir görünüm elde edebilirsin. Vintage demişken kıyafetini bambaşka bir boyuta taşıyacak dantelli yakalığa bakmayı sakın unutma!

Manuka
Çevrimiçi
yazıyor...
Manuka
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim
yazıyor
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.