Filtre
Sıralama seçin
Görünüm:
Görünüm:
Toplam 37 ürün görüntüleniyor.

KİMONO Modelleri ve Fiyatları

Tarihteki yerini Japonların geleneksel kıyafeti olarak alan kimono, hafif dokulu kumaşı, salaş görünümü, çeşitli renk ve desenleriyle günümüze kadar gelmiştir. Son yıllarda kadın kombinlerinde daha sık kullanılmaya başlayan bu özel giyim ürünü, pek çok çeşidiyle her tarza hitap eder. Manuka.com’un uzun ve kısa kimono modelleri arasından tarzınıza uygun seçeneklerin detaylarını inceleyebilirsiniz. Kimono çeşitleri farklı desen ve renkleriyle birbirinden ayrılırken farklı tarzlara hitap etmek adına çeşitlilik her geçen gün modaya uygun şekilde artırılır. Her mevsim kullanılmaya uygun giyim ürünleri arasında yer alan kimono, özellikle yaz aylarında crop bodyler, askılı, bralet, tshirt veya plajda bikini veya mayoların üzerine giyilebilir. 

Her sezon modanın değişmesiyle yenilenen kimono modelleri, farklı desenleriyle her tarzdan kadının stilini ön plana çıkarmasında yardımcı olur. Her yaştan kadının zevkle kullandığı bu giysiler, hafif kumaşı sayesinde yaz aylarında rahatsız etmeden kullanılabilir. Sıcak havalarda kişiler, daha hafif ve hava geçirgenliği yüksek kumaşlardan hazırlanan kıyafetleri tercih eder. Bu mantık doğrultusunda tasarlanan yumuşak ve terletmeyen kaliteli kumaşlarla üretilen kimonolar, günlük yaşantınızı konforlu hale getirmek için önemli parçalardandır. 

Stil sahibi kadınlar için özel tasarımlı kimonolar

Zengin ürün çeşitliliğine sahip olan kimonolar kuşaklı ve önü açık şekilde tasarlanır. Geleneksel ki ona kullanımına uygun şekilde kuşaklı olarak kullanabileceğiniz gibi basic t-shirtler ile de kombinleyebilirsiniz. Uzun modeller genellikle en sevilenler arasında yer alırken kısa boylu modeller de sık sık tercih edilir. Pantolon, şort gibi kıyafetlerle kullanılabileceği gibi elbiselerle de kullanılmaya uygun kimonolar bulunur. 

Renkleri, kumaşı ve desenleriyle farklılık sağlanan kimono modelleri günlük yaşamda sık sık kullanılacağı gibi ofis ortamında da kusursuz bir şekilde kullanılabilir. Salaş görünümü ile tarzınızı yansıtabileceğiniz salaş kimonoları kemerle kullanarak elbise niteliği kazandırabilirsiniz. İnce dokulu uçuş uçuş olan tasarımlar plaj modasının da vazgeçilmez ürünlerinin başında gelir. Bikini ve mayoların üzerine rahatlıkla giyilmeye uygun olan kimonolar ile kusursuz bir görünüm elde edilebilir. Her tarz bireyin rahatlıkla kullanabileceği kimono modellerini Manuka’dan inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.