Filtre
Sıralama seçin
Görünüm:
Görünüm:
Toplam 120 ürün görüntüleniyor.
1 2

Deri Çanta

Deri çanta, her ortamda benzersiz kombinler geliştirmek ve tarzıyla fark yaratmak isteyen kadınların en vazgeçilmez parçalarından biri. Her tarz kombinde kendine yer bulabilen deri çantalar, özgün tarzlar geliştirmek için de oldukça ideal. Uzun ömürlü kullanım olanağı vadediyor olması, sanıldığının aksine oldukça geniş yelpazeli model çeşitliliğine ev sahipliği yapıyor olması deri çantaların kadınlar tarafından fazlasıyla tercih edilmesinin en temel nedenleridir. Ayrıca deri çantalar, kolay kombinlenerek dikkat çeken bir şıklığa ulaşmada kullanılabilecek aksesuarlardandır.

Deri Çantalar

Deri çantalar, gündelik yaşamda ya da özel günlerde kullanım için oldukça idealdir. Bunun dışında iş yaşamında da kadınlar tarafından yoğun olarak tercih edilen çanta modellerinden olan deri çantalar, farklı tasarımlarla zengin bir model çeşitliliğine sahiptir. Deri çantalarda model çeşitliliğinin fazla olması, farklı tarzların geliştirilmesinde oldukça önemli bir yol oynuyor. Yani deri çantalarla tamamen orijinal, benzersiz ve biricik bir tarz geliştirmek ve tüm kombinlerinizi deri çantalarınızı merkeze alarak oluşturmanız mümkün.

Deri Çanta Modelleri

Deri çanta modelleri arasında her tarza hitap eden parçalar bulunuyor. Çapraz duruş yapısına sahip olan çantalar, asimetrik ve modern bir görünüme sahip olmak isteyen kadınlara estetik vadediyor. Moonlight model çantalar ise minimal tarzını en güçlü ve canlı şekilde ifade etmek isteyen kadınlar için tasarlanmıştır. Canlı renk tonlarıyla dikkat çeken bu deri çanta modelleri, uzun zincirleriyle her ortamda kullanıma uygun. Kadın deri çanta modelleri arasında bir diğer dikkat çeken model de kapaklı tasarımlarıyla fark yaratan kapaklı deri çanta modelleridir. Gündelik yaşamda kreatif bir şıklık vadeden bu çantalar, iş yaşamında kadınların ilk tercihlerinden.

Kadın Deri Çanta Modelleri

Deri çanta modeli denince herkesin aklına gelen tek renk, tek tip omuza takılan "anne çantası" diye tabir edilen klasik modeller artık çok geride kaldı. Artık günümüzde hemen renk renkten, her desenden, nakışlarla detaylanan ister omuza ister bele ister sırta takabileceğiniz seçenekler mevcut.

Manuka çanta modellerinde de deri çanta koleksiyonuna çok özel bir yer ayırdık. Kanvasla deriyi buluşturarak deri çantanın sadece klasik kombinlerle kullanıldığı algısını Everyday Bag çanta modelimizle yıktık. Hem spor hem klasik kombinlerinizde kullanabileceğiniz, boyutu ve iç-dış gözleriyle oldukça işlevsel olan Everyday Bag çanta modelimiz farklı renk seçenekleriyle birlikte bu yıl en çok tercih edilen çanta modellerimizin başında geliyor. Evde, işte, okulda hemen her yerde rahatlıkla yanınızda taşıyabileceğiniz Everyday Bag çanta modellerimizin dışında büzgülü deri çanta ve kapitone el çantalarımızı da çabasız şıklığınıza en güzel detaylar olarak ekleyebilirsiniz.

Daha şık ürünlerle kombinleyebileceğiniz aksesuar detaylı Juliet çanta modelimiz, makaron renkleriyle enerji veren Daily çanta modelimiz son zamanların trendi olan micro çanta modellerimiz sitemizde mevcut. Siz de her stile, her yaşa hitap eden çeşit çeşit çanta koleksiyonumuzdan birine sahip olmak istiyorsanız en optimum deri çanta fiyatları için www.manuka.com.tr'yi ziyaret etmeyi unutmayın.

Deri Çanta Fiyatları

Cool ve salaş bir tarza sahip olmak isteyen kadınlar için de deri çanta modelleri bulunuyor. Salaş tarzlar için oldukça uygun tamamlayıcı parçalardan olan cool deri çanta modelleri, tarzıyla fark yaratmak isteyen kadınlara şıklığı rahatlıkla bütünleştirebilme imkanı sunuyor. Deri çanta fiyatları ise tercih edeceğiniz tasarıma göre farklılık gösteriyor. Her ortamda şıklığınızı tamamlayarak tüm gözleri üzerinizde toplayacak deri çanta modellerine ve fiyatlarına www.manuka.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Deri,giyim sektöründe en çok tercih edilen ve uzun yıllardır kullanılan materyallerden biri. Deri montlar, deri ceketler, deri pantolonlar, deri eteklerin yanı sıra ayakkabı ve çantada da deri kullanımını oldukça yaygın bir biçimde görebiliyoruz.

Çantalarda çok uzun yıllardır kullanılan deri, çoğu kadının gözdelerinden. Hakiki deri çanta da suni deri çanta da uzun ömürlü olması ve göze hitap etmesinden dolayı çok geniş bir alıcı kitlesine sahip. Moda trendlerine her geçen gün yeni bir soluk gelmesi, farklı kumaş çeşitleri ve modelleriyle alternatifler üretilmesi deri çanta modellerinin de sürekli güncellenmesini ve yeni formlar kazanmasını sağlıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.