Filtre
Sıralama seçin
Görünüm:
Görünüm:
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

Kolye

Etkileyici görünmekten taviz vermek istemeyen kadınlar, tarzlarını detaylarla yansıtır. Bu nedenle kombinlerin olmazsa olmaz, en nadide parçaları aksesuarlardır. Her dönem kadınların en vazgeçilmez aksesuarlarından olan kolyeler, tarzını minimal detaylarla tamamlamak isteyenler içindir. Gündelik yaşamın her alanında kullanılabilen ve kombinlerin şıklığını tamamlayarak ışıltılı bir görünüme ulaşabilmeyi sağlayan kolye modelleri, farklı tarzlar geliştirebilmek için de son derece uygun. Hemen her çeşit giyim ürünüyle kolaylıkla kombinlenebilen kolyelerin, tek başına bir konseptin parçası olarak kullanılması bile mümkündür. Özellikle omuz ve boyuz bölgesi açık elbiselerle büyük ve iddialı kolye modelleri son derece etkileyici bir görünüm vadediyor.

Kolyeler

Kadınlar için kombinlerin en vazgeçilmez aksesuarlarından olan kolyeler, her mevsim kullanılabilir. Modern, iddialı ve etkileyici bir görünüme ulaşmak için tercih edilebilecek birçok kolye modeli bulunuyor. Üstelik her bir model, yaşamın farklı alanlarında yapılacak kombinlerde özel olarak yer edinebilme kolaylığı sağlıyor. Özel davet ve organizasyonlardan gündelik yaşamın her alanına kadar kolyelerin sıra dışı ambiyansını kombinlerinize yansıtarak tarzınızı daha güçlü ve görünür kılmanız mümkündür.

Kolye Modelleri

Kolye modelleri, her kadına kendi tarzını en güçlü unsurlarla yansıtabilme kolaylığı sağlıyor. Her tarza uygun kolye modelleri ile kombinlerin ışıltıyla parlamasını sağlarken kişisel estetik anlayışınızı da yansıtmanız mümkün. Özel davetler için son derece uygun olan; star madallion, sunrise, colored ve cactus gibi kolye modelleri ışıltıyla parlamanızı sağlayacak tasarım detaylarını içeriyor. Gündelik yaşamda ve iş hayatında en vazgeçilmez aksesuarlarınızdan olacak little konseptinin uygulandığı kolye modelleriyle de fark yaratan bir tarz geliştirebilirsiniz. Little konseptinde yer alan; cherry, heart ve pineapple gibi tasarımlar, benzeri olmayan aksesuarlara sahip olmanızı sağlayacaktır.

Kolye Fiyatları

Her ortamda kusursuz bir görünüm elde edebilmeniz için kolyeler, kombinlerinizi tamamlayarak tüm gözleri üzerinize çekecek bir şıklık vadediyor. Kusursuz ve her şart altında etkileyici bir görünüm elde etmenizi sağlayacak küpe modelleri ile gerçek bir moda tutkunu olduğunuzu en iyi şekilde ifade edebilirsiniz. Birbirinden etkileyici, özel tasarım küpe modellerine www.manuka.com.tr üzerinden ulaşabilir ve modeller hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kusursuz bir görünüm elde etmek için kıyafetler kadar aksesuar kullanımı da önemlidir. Tarzınızı yansıtacak doğru aksesuar seçimleriyle kombinlerinizi tamamlayabilir ve vücudunuzda dilediğiniz bölgeyi yansıtabilirsiniz.  Gerek özel bir akşam yemeğinde gerekse gündelik yaşamınızda kullanabileceğiniz pek çok kolye modeli vardır. Geniş çeşitliliğe sahip olan kolyeler arasından kombininize en uygun tasarımı seçerek çok daha modern gözükebilirsiniz. Sadece kolye değil aynı zamanda diğer aksesuarları da birbirine uyum içerisinde kullanarak zarif olmak mümkündür. 

Kullanım alanlarına göre kolye modelleri değişir. Özel bir akşam yemeğine katılırken, taşlı ve gösterişli bir kolye tercih edilebilir günlük yaşantınızda küçük detaylara sahip kolye tasarımlarıyla kombin yapmak mümkündür. Bunun yanı sıra sade zincir kolyeleri de uzunlu kısalı kombinleyerek yaka bölgenizi daha modern hale getirebilirsiniz. Manuka.com’un kolye kategorisi altında yer alan pek çok kolye modeli kaliteli materyaller kullanılarak üretilmiş olup, uzun saatler sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. İsminizin veya sevdiğiniz bir kişinin baş harfi, yonca, kalp, yıldız, gezegen veya hayvan figürlü detaylara sahip ince zincirli her bir model, zarif bir duruş sergiler. 

En Şık ve Kaliteli Kolyeler Manuka’da 

Modern bir tarzınız varsa, geometrik şekillerin ağırlıklı olduğu kolye tasarımlarına göz atabilir ve diğer aksesuarları da bu doğrultuda kullanabilirsiniz. Kimi zaman minimalist desenler kimi zamansa daha büyük figürlerin yer aldığı kolye modellerini bir arada kullanabilirsiniz. Aksesuar seçimi esasında kıyafetin detaylarına bağlı olarak değişir. Kıyafet seçimlerinize uygun şekilde kolye tercihi yaparak çok daha modern bir görünüm elde edilebilir. 

Mevsimsel faktörlere göre giyim ürünleri değişirken kullanılan aksesuarlarda da farklılıklar olabilir. Kış aylarında yakası kapalı veya boğazlı kazaklar kullanıldığında uzun ve büyük figürlü kolye kullanılabilirken yaz  aylarında ise daha minimalist figürler ve renkli modeller ön plana çıkar. Her bir tasarım arasından sık sık kullandığınız kıyafetlere uygun kolye seçimleri yapabilirsiniz. Elips şeklinde tasarlanan metal zincirleri birbirine bağlayarak elde edilen hoş bir kolye ile sade zincirden tasarlanan kolyeyi bir arada kullanarak yaratıcı bir görünüm elde edebilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.