Filtre
Sıralama seçin
Görünüm:
Görünüm:
Toplam 49 ürün görüntüleniyor.

Kadın Cüzdan

Cüzdan, kadınlar için gündelik yaşamın en önemli parçalarından biridir. Her ne kadar çoğunlukla işlevsel kullanımlar için dizayn edilmiş olsa da cüzdanlar, günümüzde modanın en önemli parçalarından biri haline de dönüşmüştür. Dolayısıyla günümüzde özgün bir tarza sahip olmak için cüzdanların tamamlayıcı etkilerini kullanmak mümkün. Farklı tarzlara hitap edebilen, yapısal ve işlevsel özellikleriyle ayrılan birçok cüzdan modeli bulunuyor. Sadece kadınlara özel tasarımlı cüzdanların yanı sıra cüzdan modelleri arasında cinsiyetleri aşan tasarımlar da yer alıyor.

Kadın Cüzdanları

Kadın cüzdanları, kişisel moda anlayışını geliştirerek bir moda ikonu haline dönüşmek isteyen kadınların en vazgeçilmez tercihlerinden. Kombinlerin tamamlayıcı parçası olarak düşünülüyor olsa da cüzdanlar, bir tarz geliştirebilmek için kullanıma uygundur. Üstelik kadın cüzdanlarının yaşamın her alanında kullanımı da oldukça uygun. Son derece zengin model çeşitliliğine sahip olan kadın cüzdanları, işlevlerine göre ya da tasarımlarına göre farklı çeşitlere ev sahipliği yapıyor. Manuka farkıyla gündelik yaşamın her alanında konfor ve şıklıkla kullanabileceğiniz çanta modellerine yüksek kaliteyle sahip olabilirsiniz.

Kadın Cüzdan Modelleri

Son yıllarda özellikle minimalist yaşamı ve giyim tarzını tercih eden insanlar, gerek çanta modellerinde gerekse cüzdan modellerinde micro çanta modellerini ve micro cüzdan modellerini tercih ediyor. Çünkü bazı insanlar için içi doldurulmayan boş bir çanta veya cüzdan, ne kadar güzel modeli olursa olsun kötü bir görünüme ve fazladan ağırlığa sebebiyet veriyor. Bunun tam tersi de söz konusu. Yanında ne kadar çok eşya olursa kendini o kadar güvende hisseden insanlar da cüzdan modellerinde ve çanta modellerinde hep makro boyu tercih edebiliyor.

Manuka’nın cüzdan modelleri arasında her kadının estetik talebine cevap verebilecek modeller yer alıyor. Klasik mini kartlık cüzdanlar, levi cüzdanlar, blok cüzdanlar ve xl kartlıklı cüzdanlar son dönemde en çok tercih edilen modellerden. Özellikle modern giyim tarzını benimseyen kadınlar için bu modeller fark yaratan kombinler oluşturma kolaylığı vadediyor. Farklı renk alternatifleriyle sunulan kadın cüzdan modelleriyle, her kadının özgürce kendi tarzını geliştirmesi çok kolay. Pembe, kahve, yeşil, mavi, bej, lila, siyah ve mint gibi modern renklerin canlılık dolu şıklığını,Manuka farkıyla tasarlanan cüzdan modelleriyle kombinlerinize taşıyabilirsiniz.

Kadın Cüzdan Fiyatları

Biz Manuka olarak sizin için her detayı düşünerek farklı ihtiyaç ve stil sahipleri için çok özel detaylarla bezediğimiz, sizi kendine aşık edecek cüzdan modelleri tasarladık. Mikro cüzdan modeli seven minimalistler, modayı yakından takip eden stil sahibi kadınlar için hem çantanızda hem omzunuzda taşıyabileceğiniz; gerek krem, siyah, bej gibi zamansız renklerle gerekse enerjinizi yükseltecek makaron renkleriyle size kendinizi her daim iyi hissettirecek cüzdanlarımızla sizi buluşturduk. Olivia cüzdan modellerimizi hem küçük hem büyük boyutuyla tasarladık ki kimsenin gözü gönlü kalmasın. Daha avangard bir cüzdan modeli arayanları da unutmadık, onlar için farklı renklerden oluşan rugan cüzdan modelleri tasarladık. Aynı zamanda kartlıklı cüzdan ve cüzdan çanta modellerimiz sitemizde yer almaktadır. Daha fazla cüzdan modellerimizi görmek için www.manuka.com.tr'ye girmeyi unutmayın.

Her tarzdan kadına hitap eden kadın cüzdan modelleri, farklı moda anlayışlarını en iyi şekilde ifade edebilme olanağı sunuyor. Manuka’nın özel koleksiyonunda yer alan kadın cüzdan modelleriyle tamamen kendinize özgü etkileyici bir tarz geliştirebilirsiniz. Ayrıca cüzdanlardan beklentiniz kolay ve işlevsel bir kullanım ise yine Manuka’nın cüzdan koleksiyonu içerisinde tam da talepleriniz karşılayabilecek birçok model bulunuyor. Tüm ayrıcalıklı kadın cüzdan modellerine www.manuka.com.tr adresi üzerinden ulaşabilir ve birbirinden benzersiz kadın cüzdan modellerini inceleyebilirsiniz.

Cüzdan günümüzde işlevsel kullanımını aşarak bir moda trendi haline geldi. Kıyafetinden takı modeline, ayakkabı modelinden cüzdan modeline hepsinin seçimi kadınlar için ayrı bir özen gerektiriyor. Hatta pek çok insan tarafından ayakkabı, cüzdan ve çantalar bir statü sembolü olarak bile kabul görüyor.

Her gün her an çantamızdan eksik etmediğimiz, unutunca kendimizi kaybettiğimiz, yeri gelince en değerli takılarımızı bile bir köşesine gizlediğimiz cüzdanları, Manuka farkıyla siz değerli müşterilerimizle buluşturuyoruz. Moda sektörünün artık her yaşa, her cinsiyete ihtiyacı ölçüsünde farklı alternatifler sunduğu günümüz dünyasında cüzdan modelleri de kendine bir pay alıyor. Deri cüzdan modelleri, peluş cüzdan modelleri,kartlıklı cüzdan modelleri, micro cüzdan modelleri, cüzdan çanta modelleri, erkek cüzdan modelleri, kadın cüzdan modelleri gibi pek çok çeşidi olduğu için bazen seçim yapmakta zorlanıp birden çok cüzdan aldığımız da olabiliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.