Filtre
Sıralama seçin
Görünüm:
Görünüm:
Toplam 53 ürün görüntüleniyor.

Kadın Kanvas Çanta Modelleri ve Fiyatları

Kadınların hayatındaki vazgeçilmez tutkulardan biridir çantalar. Her renginden, her materyalden çeşit çeşit çanta modellerine sahip olmak isteriz birçoğumuz. Çantaların her dönem moda dünyasında özel bir yerinin olması, sürekli çanta modellerinin güncellenmesi ve yeni formlar kazanması bu tutkunun daha da perçinlenmesine sebep oluyor.


Sırt çantası modeli, çapraz çanta modeli, kol çantası modeli, portföy çanta modeli gibi seçim yapmakta bizi zorlayan çanta modellerindeki çeşitliliğin yanında kumaş seçiminde de bir hayli zorlanabiliyoruz. Kumaş çanta modeli mi olsun, kanvas çanta modeli mi olsun, deri çanta modeli mi olsun derken bir bakıyoruz ki gardırobumuz çeşit çeşit renklerden, farklı çanta modelleriyle dolmuş. Günlük hayatta kullanmak için hem rahat hem işlevsel çanta modeli, düğünler davetler için daha şık çanta modeli; botumun rengine uygun, montumun rengine uygun çanta modeli derken bazen kendimizi çok kaptırabiliyoruz. Çantalar kombinlerin en önemli tamamlayacılarından olması, en özel eşyalarınızı muhafaza etmesinden dolayı bizim için önemini yitirmeyen ve moda dünyasının en trend ürünlerinden olmaya devam edecek gibi görünüyor.

Kanvas Çanta Modelleri

Son yıllarda çantalar minimalistler için micro boy çanta modeli, maksimalistler için makro boy çanta modeli, aşırılık sevmeyenler içinse midi boy çanta modeli olarak farklı boyutlarda üretiliyor. Boyutlarının yanı sıra, kullanılan materyallerde de alternatifler üretilmeye devam ediyor. Özellikle spor giyim modellerinde trend bir kumaş türü haline gelen kanvas kumaşlar çantalarda da kendine çok geniş bir alan buldu.


Manuka olarak bütün çanta koleksiyonumuzda hem çanta modellerinde hem de kullanılan kumaşlarda alternatifler üreterek herkesin içine sinen, ilgisini çeken ürünler oluşturmayı hedefliyoruz. Kanvas çanta modellerimizle de farklı tutuş alternatifli, farklı boyutlarda çanta modelleri tasarlayarak stilinize uygun olan çantayı bulmanızı kolaylaştırdık.


Kanvas çanta modellerimizin içinden spor stilinize uygun, şık ürünlerle de kombinleyebileceğiniz çanta modellerine ulaşabilirsiniz. Çeşit çeşit renklerle oluşturduğumuz kanvas çanta modellerimizde farklı alternatifli çanta saplarını, deriyle oluşturduğumuz detayları, baskılı kanvas çanta modellerini bulabilirsin. Bunun için tek yapman gereken www.manuka.com.tr'e tıklayıp çanta modelleri kategorisindeki kanvas çanta modellerine tıklamak. Keyifli alışverişler :)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.