Filtre
Sıralama seçin
Görünüm:
Görünüm:
Toplam 159 ürün görüntüleniyor.

Elbise

Elbise, kadınların kusursuz güzelliklerini yansıtan en iyi giyim ürünlerindendir. Güçlü, iddialı, zarif, sportif ve estetik görünümlere sahip olabilmek için farklı elbise modellerinin tercih edilmesi mümkündür. Yaşamın hemen her alanında kullanılabilen elbiseler, farklı kombinler, tarzlar, konseptler ve temalar geliştirme konusunda sınırsız bir özgürlük alanı vadeder. Desenleri, renkleri, tasarımlarıyla elbiseler, her ortamda kusursuzluğu sembolize eder.

Elbiseler

Elbiseler, desenlerine, modellerine ve tasarımlarına göre farklılık gösterebilir. Oldukça geniş bir yelpazeye sahip olması elbiselerin her kadın tarafından farklı giyim tarzlarını ifade etmede kullanılmasını sağlamıştır. Özel tasarım abiye tipi elbiselerle özel davetlerde kusursuz bir görünüm elde edebilir ya da çiçek desenlerinin ön plana çıkarıldığı modellerle bahar ışıltısını her yere taşıyabilirsiniz. Tarzını yansıtmak isteyen ve özgün bir görünüm elde etmek isteyenler için elbiseler sınırsız ayrıcalıklar sağlar. Modern, klasik, iddialı, canlı ve tutku dolu bir görünüme sahip olmak için elbiselerin ve eteklerin muhteşem ambiyansından faydalanabilirsiniz.

Elbise Modelleri

Elbise modelleri tarzınızı güçlü tonlarla ve zarafetle yansıtabilecek oldukça geniş yelpazeli çeşitliliğe sahiptir. Manuka’nın elbise koleksiyonu içerisinde yer alan ayrıcalıkları parçalarla yaşamın her alanında kusursuz güzelliğinizi tarzınıza yansıtarak eşsiz kombinler oluşturabilirsiniz. Düz, sade, klasik ve bir o kadar da renk dolu ve iddialı görünmek istiyorsanız basic modeller fark yaratan bir tarza sahip olmanızı sağlayacaktır. Antrasit, bej, indigo ve lila gibi modern renklere ev sahipliği yapan tek renk elbiselerle her şart altında iddialı görünebilirsiniz. Klasik tarzınıza konfor katmak içinse oversize büzgü detaylı elbiseler oldukça iddialı bir seçenek olacaktır. Üstelik oversize büzgü detaylı elbiseler, rengarenk görünümleriyle kombinlerinize canlılık ve renk katacak.

Elbise Fiyatları

Özel ve benzeri olmayan bir kombin geliştirmek ve tarzınızı en iyi yansıtmak için de elbiselerin tek parça estetiğine başvurabilirsiniz. Yaşamın her alanında kullanılabilen askılı elbiselerle trendleri belirleyen bir moda ikonu haline dönüşmeniz çok kolay. Farklı renk alternatiflerinin bulunduğu askılı elbiseler, estetik anlayışını tarzına yansıtmak isteyen kadınlar içindir. Özel davetlerde, organizasyonlarda ve toplantılarda ışıltıyla parlamak istiyorsanız abiye elbiselerinin zarafet dolu tasarımlarından yararlanabilirsiniz. Geniş yelpazeli elbise modelleri ve özel tasarımlar Manuka’nın elbise koleksiyonunda!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.