Filtre
Sıralama seçin
Görünüm:
Görünüm:
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Yüzük

Yüzükler, her kadının kendi tarzını en iddialı şekilde yansıtabileceği en önemli aksesuarlardandır. Gündelik yaşamdan iş hayatına, özel davetlerden organizasyonlara kadar yaşamın her alanında kombinlerde kendine yer bulan yüzükler, iddialı ve dikkat çeken bir görünüm elde etmek isteyen kadınlar içindir. Tek başına kullanılabilen aksesuarlardan olan yüzükler, arzu edilmesi halinde birden fazla olacak şekilde de kombinlerde kendisine yer bulabilir. Her şart altında şıklığına koruyarak güçlü tarzını yeniden oluşturmak isteyen kadınlara özel yüzük modelleri Manuka’nın özel koleksiyonunda.

Yüzükler

Yüzükler, her ortamda şıklığa ışıltıyla ulaşabilme arzusunda olan kadınlara sıra dışı bir olanak vadediyor. Yaşamın her alanında farklı kombinler geliştirebilme imkanı sunan yüzükler, tarzıyla fark yaratmak isteyen kadınlara özel ayrıcalıklar sunuyor. Son derece geniş yelpazeli model çeşitliliğine sahip olan yüzüklerle, her kadın kendi tarzını da kolaylıkla yansıtabiliyor. Manuka’nın özel koleksiyonunda yer alan parçalarla kombinlerinizi tamamlayarak, tarzınızıen güçlü şekilde ifade edebilirsiniz.

Yüzük Modelleri

Yüzük modelleri oldukça geniş yelpazeli çeşitliliğe sahiptir. Klasik parmağın üst bölgesinde kullanılan modellerin yanı sıra eklem bölgesinde kullanılan yüzük modelleri de bulunuyor. Ayrıca tasarımlarıyla da çeşitlenebilen yüzük modelleri, her kadının kendi tarzına en uygun modellere kolaylıkla ulaşabilmesini sağlıyor. Manuka’nın yüzük koleksiyonu içerisinde her kadının estetik talebine cevap verebilecek modeller bulunuyor. Klasik tasarımları tercih eden ve sadelikten yana olan kadınlar için vintage modeller oldukça uygun olmakla birlikte modern tasarımlara yönelmek isteyenler için de geniş yelpazeli alternatifler koleksiyon içerisinde yer alıyor.Camber yüzük modelleri ile benzersiz bir tarza sahip olabilirsiniz. Farklı ve dikkat çeken bir tarza sahip olmak istiyorsanız heart ya da taşlı modelleri tercih edebilir ve şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Yüzük Fiyatları

Kombinlerin tamamlayıcı parçaları olan aksesuarlarla tarzınızı yansıtmanızın yanı sıra tamamen size özel yeni bir tarz da geliştirebilirsiniz. Özgün detaylar, özel tasarımlar ve fark yaratan modellerle kusursuz ve benzersiz bir konsept geliştirebilirsiniz. Ayrıca her ortamda, farklı kombinlerde tarzınızı yansıtmak için yine aksesuarların tamamlayıcı şıklığını tercih edebilirsiniz. En özel tasarımlar, ayrıcalıkları modeller, geniş yelpazeli seçenekler Manuka’nın yüzük koleksiyonunda!

Yüzük denildiğinde ilk akla gelen şey evlilik olsa da aksesuar olarak da tercih edilebilecek binlerce model vardır. Geniş çeşitliliğin olduğu aksesuarlar arasından yüzük tasarına göz atarak tarzınıza uygun bir takı kombini yapabilirsiniz. Kıyafet kombinlerini daha hareketli hale getirecek detaylara sahip pek çok aksesuar varken yüzüklerde bir o kadar kullanılabilir tasarımlardır. Her parmak ölçüsüne uygun yüzük vardır. Bunun yanı sıra parmakların eklem kısımlarında kullanmak üzere özel olarak tasarlanan eklem yüzükleri de vardır. Alışılmış yüzüklere ek olarak tasarlanan eklem yüzükleri, tarz sahibi kadınların sık sık tercih ettiği ürünlerdir.

Manuka.com yüzük kategorisinde yer alan birbirinden farklı modeller vardır. Her mevsim kullanılmaya uygun tasarımlar arasından sık sık kullandığınız kıyafetlere uyum sağlayan tasarımlardan yana tercih yapabilirsiniz. Materyal çeşitliliği de oldukça geniş olan kolye, bileklik, küpe ve yüzük gibi bu aksesuarlar, uzun saatler kullanılmaya uygun olup, sağlık açısından da sorun yaşatmaz. Modanın en yenilikçi detaylarına sahip olan yüzük modeller, her parmak için uygundur. 

En Tarz Yüzükler Manuka.com’da

Kaliteli materyallerden tasarlanan birbirinden farklı yüzük modelleri, kişisel tarzınızı ön plana çıkarmak konusunda kıyafetlere uyumlu bir şekilde seçilmesi gerekir. Dış görünüm için kıyafetler ne kadar önemliyse kıyafetlerin duruşunu ve görünümünü en iyi şekilde değiştirmek için de aksesuar kullanılması önemlidir. Yazın en canlı renk tonlarına sahip yüzükler varken aynı zamanda silver, gold ve bronz gibi sıklıkla kullanılan modelleri de inceleyebilirsiniz. Aksesuarlar kaliteli malzemelerden tasarlandığında uzun süre kullanılmaya uygundur. Bu anlamda kaliteli malzemelerden üretilen modellerden yana seçim yaparak daha verimli bir kullanım elde edebilirsiniz. 

En sevdiğiniz yüzük modellerini seçerek diğer aksesuarlar ve elbiselerinizle uyum içerisinde kullanarak stil sahibi bir duruş sergileyebilirsiniz. Renk, şekilde ve model olarak pek çok çeşitliliğin olduğu yüzük tasarımları, geniş çeşitliliği sayesinde farklı tarzlara da hitap eder. Her an her yerde kullanmaya uygun modeller vardır. Parmak yapınıza uygun yüzük tasarımlarının her birini Manuka.com’un yüzük kategorisi içerisinde yer alan modelleri inceleyerek bulabilirsiniz. Hem kaliteli hem de şık görünümlü modeller, uzun saatler kullanabileceğiniz ürünler olup, aynı zamanda tarzınızı da yansıtabileceğiniz detaylara sahiptir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.