Filtre
Sıralama seçin
Görünüm:
Görünüm:
Toplam 47 ürün görüntüleniyor.

Kadın Cüzdan Modelleri ve Fiyatları

Cüzdan günümüzde işlevsel kullanımını aşarak bir moda trendi haline geldi. Kıyafetinden takı modeline, ayakkabı modelinden cüzdan modeline hepsinin seçimi kadınlar için ayrı bir özen gerektiriyor. Hatta pek çok insan tarafından ayakkabı, cüzdan ve çantalar bir statü sembolü olarak bile kabul görüyor.


Her gün her an çantamızdan eksik etmediğimiz, unutunca kendimizi kaybettiğimiz, yeri gelince en değerli takılarımızı bile bir köşesine gizlediğimiz cüzdanları, Manuka farkıyla siz değerli müşterilerimizle buluşturuyoruz. Moda sektörünün artık her yaşa, her cinsiyete ihtiyacı ölçüsünde farklı alternatifler sunduğu günümüz dünyasında cüzdan modelleri de kendine bir pay alıyor. Deri cüzdan modelleri, pelüş cüzdan modelleri, micro cüzdan modelleri, erkek cüzdan modelleri, kadın cüzdan modelleri gibi pek çok çeşidi olduğu için bazen seçim yapmakta zorlanıp birden çok cüzdan aldığımız da olabiliyor.


Kadın Cüzdan Modelleri

Son yıllarda özellikle minimalist yaşamı ve giyim tarzını tercih eden insanlar, gerek çanta modellerinde gerekse cüzdan modellerinde micro çanta modellerini ve micro cüzdan modellerini tercih ediyor. Çünkü bazı insanlar için içi doldurulmayan boş bir çanta veya cüzdan, ne kadar güzel modeli olursa olsun kötü bir görünüme ve fazladan ağırlığa sebebiyet veriyor. Bunun tam tersi de söz konusu. Yanında ne kadar çok eşya olursa kendini o kadar güvende hisseden insanlar da cüzdan modellerinde ve çanta modellerinde hep makro boyu tercih edebiliyor.


Kadın Cüzdan Fiyatları

Biz Manuka olarak sizin için her detayı düşünerek farklı ihtiyaç ve stil sahipleri için çok özel detaylarla bezediğimiz, sizi kendine aşık edecek cüzdan modelleri tasarladık. Mikro cüzdan modeli seven minimalistler, modayı yakından takip eden stil sahibi kadınlar için hem çantanızda hem omzunuzda taşıyabileceğiniz; gerek krem, siyah, bej gibi zamansız renklerle gerekse enerjinizi yükseltecek makaron renkleriyle size kendinizi her daim iyi hissettirecek cüzdanlarımızla sizi buluşturduk. Olivia cüzdan modellerimizi hem küçük hem büyük boyutuyla tasarladık ki kimsenin gözü gönlü kalmasın. Daha avangard bir cüzdan modeli arayanları da unutmadık, onlar için farklı renklerden oluşan rugan cüzdan modelleri tasarladık. Daha fazla cüzdan modellerimizi görmek için www.manuka.com.tr'ye girmeyi unutmayın.

Manuka
Çevrimiçi
yazıyor...
Manuka
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim
yazıyor
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.