Etkinliğe Göre Gece Elbisesi Seçme Rehberi

10 Mayıs 2022
Etkinliğe Göre Gece Elbisesi Seçme Rehberi

Her kadın özel günlerini şık ve zarafet dolu elbiseler ile geçirmeyi ister. Özel gün ister kendinin ister yakınının olsun iddialı kesimlere ve zarif detaylara sahip olan gece elbiseleri ile stilini ortaya koymayı amaçlar. İşte bu noktada benzersiz tasarımlarıyla dikkat çeken Manuka, özel günlerinizi hayal ettiğiniz gibi geçirmenize olanak sağlıyor. Payetli, saten, şifon, ışıltılı, drapeli, piliseli gibi farklı kumaşlardan tasarlanan gece elbiseleri ile göz alıcı şıklık oluşturmanıza yardımcı oluyor.

Gece elbisesi, şık bir akşam yemeğinden düğünlere, mezuniyet törenlerinden kokteyllere kadar pek çok farklı konseptte tarzınızı ve ihtişamlı görünümünüzü ortaya koyuyor. En güzel günlerinizi zamansız parçaların zarif ve iddialı detaylarıyla taçlandırarak kendinizi çok farklı hissedebilirsiniz. Manuka elbiseleri ile hayalinizdeki gece elbisesi kombinini kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Peki, etkinliğe göre gece elbisesi seçimi nasıl olmalı?

Düğün, Nişan gibi Organizasyonlar

Düğün, nişan, kına gibi organizasyonlar hayatımızdan hiç eksik olmayan etkinliklerdir. Katıldığınız her organizasyonda farklı bir kombin oluşturarak tarzınızı ortaya koymak isteyebilirsiniz. Böyle anlar için gardırobunuzda her organizasyona uyum sağlayabilecek en az bir tane gece elbisesi bulundurmalısınız.

Siyah, gümüş, füme, bej gibi kurtarıcı renklerde tasarlanan gece elbiseleri her organizasyona uyum sağlayabilecek niteliktedir. Özellikle pul payet veya satenden üretilen gece elbiseleri çeşitli takı ve aksesuarlarla değiştirilerek pek çok organizasyona giyilebilir.

Etkinliğe Göre Gece Elbisesi Seçme Rehberi

BALON KOLLU PAYET ABİYE ELBİSE SİYAH  ürünümüze sitemizden ulaşabilirsiniz.

Balon kollu payet gece elbisesi ile düğünlerin en şık ve en göz alıcı kadını siz olabilirsiniz. Kol detayları, kuşağı ve tasarımı ile dikkat çeken payet elbiseler hem modern hem de asil bir görünüme sahip olmanızı sağlar. Düğün, nişan ve kına davetleri için gece seçiminde bulunurken mekan ve yakınlık derecenizde önem arz eder. Zarif bir tasarıma sahip olan drapeli saten gece elbisesi modelleri elagan bir tarza sahip olmanızı sağlar. Üstelik elbise, dökümlü ve asil duruşuyla her organizasyona uyumlu hale getirilebilir.

Nişan, nikah, düğün gibi organizasyonlara katılırken organze elbiselerin zarafetinden de yararlanabilirsiniz. Özellikle siyah organze elbisenin verdiği asalet ile her organizasyonda kendinizi muhteşem hissedebilirsiniz. Hemen hemen her tarza ve vücut tipine uyum sağlayan gece elbisesi modelleri, tercih edeceğiniz ayakkabı ve çantayla rüya gibi görünüme imza atmanızı sağlayacaktır.

Bahar ve yaz aylarında katılacağınız düğün organizasyonlarına doğadan ilham alınarak tasarlanan gece elbisesi renkleriyle duru bir güzelliğe sahip olabilirsiniz. Pembe, mavi, yeşil, turuncu, lila mavi gibi ilgi çekici renklerdeki elbiselerle stilinizi gözler önüne serebilirsiniz.

Akşam Yemekleri

Romantik bir akşam yemeği, ofis toplantıları veya doğum günü kutlaması gibi organizasyonlar gösterişli elbiseler giymeyi gerektirir. Katılacağınız ortam ister formal ister daha rahat bir ortam olsun kendi tarzınızı ortaya koyabileceğiniz bir gece elbisesi tercih edebilirsiniz. İş yemeği için drapeli saten elbisenin zarafetinden yararlanabilirsiniz.

Elbiseyi kendi tarzınıza uyarlamak için çeşitli takı, şık bir çanta ve ayakkabı ile zenginleştirebilirsiniz. Saten elbiselerin renk seçeneği oldukça geniştir. Daha hareketli ve enerjik bir gece elbisesi için canlı renkleri deneyebilirsiniz. Petrol, pudra, pembe, yeşil gibi renk seçeneklerine sahip olan elbiselerle hem şık hem de enerjik bir kombin oluşturabilirsiniz.

Romantik bir akşam yemeği için ışıltılı elbiselerle hem şık hem de etkileyici bir kadın olabilirsiniz. Işıltılı gece elbisesi, özel akşam yemeklerinin olmazsa olmaz parçasını oluşturuyor. Bej, yeşil, lila, gold gibi iddialı renklerin yanı sıra, asaletini ortaya koymak isteyenlere siyah ve füme ışıltılı elbiseler eşlik ediyor. Siyah ışıltılı gece elbisesini ince topuklu ayakkabı, ışıltılı gümüş çanta ve takılar ile süsleyebilirsiniz.

Doğum günü kutlaması gibi organizasyonlar diğerlerine kıyasla daha renkli ve enerjik ortamlardır. Böyle ortamlara daha göz alıcı ve hareketli gece elbisesi ile katılmaya hayır demezsiniz değil mi? Turuncu, yeşil, pembe, lila, pudra gibi birbirinden gösterişli ve canlı elbiselerle gecenin yıldızı siz olabilirsiniz. Renkli çanta, ince topuklu terlik ve ışıltılı bir çanta ile kombini tamamlayabilirsiniz!

Mezuniyet Törenleri

Her genç kızın hayallerinden biri de eğitimini tamamladığı törende şık ve gösterişli bir gece elbisesi giymektir. Mezuniyet töreninde hem ortama uygun giyinmek hem de tarzınızı ortaya koymak Manuka gece elbiseleriyle çok kolay! Işıltılı elbiselerden payet elbiselere, saten elbiselerden organze tül elbiselere kadar pek çok modelde göz alıcı elbiseler bulunuyor.

Gece elbisesi seçiminde bulunurken törenin nerde yapılacağını göz önünde bulundurmalısınız. Eğer tören sonrası bir baloya geçilecekse siyah elbiselerle hem rahat hem de asil bir görünüm yakalayabilirsiniz. Aynı şekilde, gümüş ışıltılı veya saten elbiseler balo için uygun gece elbisesi modelleridir. Bahsi geçen elbiseleri, tek bantlı topuklu ayakkabı ve ışıltılı çanta ile taçlandırabilirsiniz.

Etkinliğe Göre Gece Elbisesi Seçme Rehberi

SİMLİ IŞILTILI ABİYE ELBİSE GOLD  ürünümüze sitemizden ulaşabilirsiniz.

Mezuniyet töreni bahar veya yaz aylarında gerçekleştiriliyorsa desenli organze tül elbiseleri de tercih edebilirsiniz. Hem enerjik hem de modern bir görünüm sunan organze elbiseler farklı bir görünüme kavuşmanızı sağlayacaktır. İnce topuklu terlik, mini el çantası ve minimal detaylara sahip takılarla kombini göz alıcı şıklığa ulaştırabilirsiniz.

Gece elbisesi mezuniyet cübbesine, vücut yapınıza ve ten renginize uyumlu olmalıdır. Bu noktada, mezuniyet cübbesinde bulunan renkleri göz önünde bulundurarak Manuka elbiseler arasından seçim yapabilirsiniz. Geniş renk skalasına sahip olan gece elbiselerinden hem cübbenize hem de ten renginize uygun olan modeli seçebilirsiniz.

Davetler

Resmi toplantı, kokteyl, bekarlığa veda veya havuz başında bir partiye katılacaksanız; son derece iddialı ve gösterişli gece elbiselerinden tercih etmeniz gerekir. Işıltılı, payet, saten, simli, parlak, organze tül gece elbisesi modelleri feminen görünüşünüzü vurgulayacak tarzdadır. Özellikle ışıltılı elbiseler sizi daha çekici görünüme kavuşturacak modellerdir. Katılacağınız daveti göz önünde bulundurarak elbise seçimi yapabilirsiniz.

Bekarlığa veda partilerinin olmazsa olmaz rengi beyaz elbise tasarımlarıyla ihtişamlı bir görünüme sahip olabilirsiniz. Yakınınızın belirlediği renk giyilecekse; Manuka’da her ihtiyaca ve beklentiye cevap verecek seçenekte gece elbisesi bulunuyor. Geniş renk yelpazesine sahip ışıltılı elbiseler, saten elbiseler veya organze tül elbiseler bekarlığa veda partisinin vazgeçilmez parçası olacaktır.

Kokteyl davetleri için gece elbisesi seçiminde bulunmadan öce davetin içeriğini öğrenmeniz doğru olacaktır. Eğer resmi bir etkinlik ise seçeceğiniz elbiseye o resmiyeti yansıtmanız gerecektir. İş için bir kokteyl davetine gidecekseniz; siyah elbiselerin hem ciddi hem şık gücünden yararlanabilirsiniz. Özellikle siyah saten elbiseler iş toplantı, gezisi ve akşam yemekleri için son derece kurtarıcı parçalardır.

Eğlenceli bir havuz başı partisine katılacaksanız renklerin gücünden yararlanabilirsiniz. Birbirinden iddialı ve hareketli renklere sahip olan elbiseler şıklığınıza şıklık katacaktır. Havuz başında iddialı bir stil oluşturmanın yolu organze tül elbiseleri giymekten geçiyor. Hem renkli hem de hareketli tasarıma sahip olan organze tül elbiseler tarzınızı ortaya koymanızı sağlayacaktır.

Akşam davetleri için payetli elbiseleri tercih edebilirsiniz. Kol detayı ve kuşağıyla dikkat çeken payet elbiseler hem gösterişli hem de iddialı bir tarza sahip olmanızı sağlayacaktır. Özellikle gümüş ve pembe renkteki payet elbiseler muhteşem görünmenizi sağlayacaktır. İnce topuklu ayakkabı ve el çantası ile tamamlayacağınız kombin ile geceniz yıldızı siz olacaksınız!

Önceki yazımıza https://www.manuka.com.tr/kendi-tarziniza-gore-ofis-sikligi-yakalama-yollari linkinden ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.