Filtre
Sıralama seçin
Görünüm:
Görünüm:
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

FİTİLLİ SOKET ÇORAP Modelleri ve Fiyatları

Estetik duruşlarıyla son yılların en popüler eşyalarının başında gelen çoraplar, gerek klasik giyim gerekse spor giyimin önemli parçalarındandır. Geniş kullanım alanlarına sahip olan pek çok çorap modeli arasından tarzınıza ve kullanacağınız alana uygun bir çorap seçimi yapabilirsiniz. Kaliteli malzemelerden üretilen birbirinden farklı çorap modellerine ev sahipliği yapan Manuka.com, fitilli soket çorap kategorisinde yer alan çoraplarıyla dikkat çeker. 

Fitilli çoraplar kendine has ince çizgileriyle diğer çorap modellerinden ayrılmayı başarır. Renkli ve desenli şekilde tasarlanan pek çok fitilli çorap modeli vardır. Bu modeller arasından tarzınıza uygun renk ve desenlerdeki çorap modellerinden yana seçim yapabilirsiniz. Çizgi film karakteri, geometrik desenler, çizgiler veya sade renklerdeki pek çok fitilli çorap ile tarzınızı alışılmışın dışında bir hale getirebilirsiniz. 

Kaliteli fitilli soket çoraplar Manuka’da 

Stilinizi en iyi şekilde tamamlamak için küçük ama etkili ürünlerin başında gelen fitilli soket çoraplar, bileğin üst kısmında bitmesiyle mom jeanlerle de rahatlıkla kullanılabilir. Modanın en trend parçalarını bir arada sunan Manuka’nın çorap kategorisi altında yer alan birbirinden farklı çorap modelleri ile kıyafetlerinizi en iyi şekilde tamamlayabilirsiniz. Klasik, spor veya modern tarzınızı en iyi şekilde tamamlayacağınız uzun veya kısa çorapların fitilli modelleri, ince çizgili yapısıyla diğer modellerden ayrılır. 

Her mevsim kullanmaya uygun tasarımların yer aldığı çoraplar kategorisinde renkli veya desenli olan modeller arasından kıyafetlerinizin uyumuna göre seçim yaparak çok daha uzun süre kullanabilirsiniz. Yaz aylarında şortlar, elbise ve eteklerle birlikte kullanabileceğiniz gibi kış mevsiminde ise mom Jean, klasik pantolonlar, klasik takımlar ve benzeri pek çok kıyafetle kombin yapmaya uygun fitilli soket çoraplar, stilinizi en iyi şekilde yansıtmanız için yardımcı olur. Manuka’nın en yenilikçi fitilli çorap modellerini inceleyerek tarzınıza en iyi şekilde yansıtabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.