Filtre
Sıralama seçin
Görünüm:
Görünüm:
Toplam 17 ürün görüntüleniyor.

JOGGER Modelleri ve Fiyatları

Yumuşak ve rahat olmasıyla bilinen jogger pantolonlar, sportif giyimin olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Rahatlığı ve sportif görünümü sebebiyle her zaman tercih edilen jogger model pantolonlar, günümüzün en popüler ürünlerinin başında gelir. Manuka.com’un jogger model pantolonları, dikkat çekici detayları kadar kaliteli kumaşlarıyla beğenilir. Jogger pantolonların kesim detayları her zaman aynıdır. Modeller cepli veya cepsiz olmasıyla farklılaşır. Jogger model pantolonların aşağıya doğru ve geniş bir halde dikilmesi, bu ürünlerin vücuda daha düzgün bir şekilde oturmasını sağlar. Ürünlerin ayak paça bölümleri lastikli olup büzgülü halde durur. 

Jogger model pantolonlar genellikle eşofman şeklinde tasarlanırken, özel gecelerde kullanmak üzere tasarlananlarda bulunur. Saten ve buna benzer şık kumaşlar tercih edilerek tasarlanan jogger pantolonlar, yine yanı kumaştan şık üstler ile kombinlendiğinde kusursuz bir şıklık sağlayabilir. Gün boyu rahat ve modern gözükmek için doğru parçaların başında gelen jogger model alt ürünler, yine aynı kumaştan sweatshirtler ile kullanıldığında kusursuz bir görünüm oluşturur. 

En modern joegger pantolonlar manuka.com’da

Postal botlar, spor ayakkabılar ve benzeri sportif ayakkabılar ile tamamlanarak kullanılabilen jogger model pantolonlar, daha şık hale getirmek için topuklu ayakkabılarla da giyilebilir. Ürünler genellikle cepli olup, farklı bir görünüm sunduğu gibi aynı zamanda konforlu bir kullanımda sağlar. Kesim olarak belirli standarda sahip olan bu sportif ürünlerin ayak ve bel kısımlarında yumuşak lastikler yer alır. Esasında diğer alt giyim ürünlerinden ayrılan özelliği de budur. 

Manuka’nın jogger pantolon kategorisinde yer alan her bir ürün kaliteli kumaşın yanı sıra şık duruşlarıyla da beğenilir. Her yaştan kişinin kullanımına uygun olan jogger pantolonlar vardır. İlk görünüşüyle eşofman şeklinde duran jogger pantolonlar, spor ve şık olunması gereken ortamlara göre farklı şekillerde kombinlenir. Son zamanların en çok tercih edilen ürünlerinin başında gelen jogger pantolonların duruşu şık olurken rahatlığıyla da uzun saatler kullanılabilir. Ürünler kolay kombinlenebilir gibi gözüküyor olsa da yanlış ürünlerle kullanıldığında pek de gözükmez. Bu sebeple manuka.com’un jogger pantolonlarını inceleyebileceğiniz gibi diğer ürünlerine de göz atabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.