Filtre
Sıralama seçin
Görünüm:
Görünüm:
Toplam 19 ürün görüntüleniyor.

Şapka-Kep

Şapkalar her mevsim farklı tasarım ve modellerle kadınların kombinlerinde yer verdiği parçalardandır. Her sezon içerisinde farklı trendlere ev sahipliği yapan şapka ve kepler, tamamen özgün bir tarz geliştirme arzusunda olan kadınlar için en ideal aksesuarlardandır.

Son derece geniş yelpazeli model ve tasarım çeşitliliğine sahip olan şap ve kepler, her kadının tarzını yansıtabileceği detaylarıyla dikkat çekicidir. Modern, klasik, bohem, western, eklektik ve fütüristik giyim tarzları için oldukça uygun olan şapka ve kepler, aynı zamanda gündelik yaşamda kullanım için de idealdir. Manuka’nın şapka ve kep koleksiyonunda tarzınızı yeniden oluşturacak birçok ayrıcalıklı parça bulunuyor.

Şapka-Kepler

Şapkalar, mevsim fark etmeksizin özel ve farklı bir tarz geliştirmek isteyen kadınların ilk tercihi. Sahip olduğunuz tarza göre kombinlerinizi tamamlayabileceğiniz şapkalarla sıra dışı ve tamamen özgün bir konsept geliştirebilirsiniz. Tarzınızı en iyi yansıtmak konusunda ayırt edici parçalardan olan şapka ve kepler, sadece bir çeşit moda parçası olmaktan daha fazlasıdır. Aynı zamanda soğuk kış ve sonbahar aylarında havaların getirdiği olumsuzluklardan kendinizi korumak için de şapka ve kepleri ya da dilerseniz Manuka marka başlıkları kullanabilirsiniz. kullanabilirsiniz.

Şapka-Kep Modelleri

Manuka’nın şapka ve kep koleksiyonu içerisinde her kadının tarzını en efektif şekilde yansıtacağı birçok ayrıcalıklı model yer alıyor. Kış aylarının soğuk etkisinden korunarak ısınmak isteyenler için koleksiyon içerisinde triko başlık modelleri bulunuyor. Kış mevsimi için özel olarak tasarlanan bu modeller farklı renk seçenekleriyle sunuluyor. Dört mevsim kullanılabilir şapka modellerinden olan kepler ise tarzını en güçlü şekilde ifade etmek isteyen kadınlar için tasarlanmıştır. Pembe, koyu yeşil, lacivert ve kahve gibi klasik renklerin yanı sıra kep modelleri arasında antrasit ve turuncu gibi modern renkler de yer alıyor. Koleksiyon içerisinde minimal, sevimli ve daima eğlenceli bir görünüm elde etmek isteyen kadınlar için bucket şapka modelleri de bulunuyor.

Şapka-Kep Fiyatları

Şapka ve kepler, her mevsim şartları için üretilmiş farklı modelleriyle zamansız bir moda anlayışının kapılarını aralıyor. Tamamen size özel ve zamanı aşan bir tarza sahip olmanızı sağlayacak şapka ve kep modelleriyle kendi tarzınızı açıklıkla herkese gösterebilirsiniz. Birbirinden etkileyici tasarımları, geniş yelpazeli seçenekleri ve iddialı tasarımlarıyla şapka ve kep modellerine Manuka farkıyla www.manuka.com.tr adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.