Filtre
Sıralama seçin
Görünüm:
Görünüm:
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Sırt Çantası

Çantalar, kadınlar için en vazgeçilmez tamamlayıcı parçalardandır. Birçok farklı çeşidi bünyesinde barındıran çantalar, hayatı kolaylaştıran yapısal özelliklerinin yanı sıra kombinlerde edindikleri yerle de oldukça önemlidir. Farklı tarzlara hitap edebilen çanta modelleriyle herkesin kendi tarzını en iyi şekilde ifade etmesi mümkün. Çanta çeşitleri arasında kadınlar tarafından en yoğun tercih edilen çeşitlerden olan sırt çantaları ise gündelik yaşamdan iş hayatına kadar yaşamın her alanında kullanıma uygundur. Üstelik sırt çantaları yapısal özellikleriyle son derece kullanışlıdır.

Sırt Çantaları

Sırt çantaları her kadının estetik perspektifini en iyi şekilde yansıtabileceği tasarım özeliklerine sahiptir. Ayrıca kullanım bakımından da sırt çantaları, farklı nitelikler vadeder. Özellikle 2 gözlü çantalar, birden fazla kullanım alanı vadederek gündelik yaşamın çok daha konforla sürdürülmesinde önemli rol oynar. Bu tarz sırt çantası modelleri, tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. Farklı tarzlara hitap edebilen sırt çantaları ile her kadının kombinlerini tamamlayacak en iddialı parçalara sahip olması mümkün.

Sırta Çantası Modelleri

Manuka’nın en beğenilen sırt çantası modelleri arasında herkesi dikkat çeken bir görünüme ulaştıracak birçok model bulunuyor. Kanvas farkını en güçlü şekilde hissedebileceğiniz kanvas sırt çantası, özel kombinlerin en vazgeçilmezlerinden. Tamamen özgün ve kendine özel bir tarz geliştirmek isteyenler için kanvas sırta çantası modelleri en doğru seçeneklerden biri olacaktır. Manuka’nın klasik tarz sırt çantası modelleri arasında ise farklı renk alternatifleri bulunuyor. İndigo sırt çantası ile modern ve dikkat çeken bir tarza sahip olabilirsiniz. Bej renkteki sırt çantaları ise klasik kombinler oluşturabilir ve tarzınızı sadelikle ifade edebilirsiniz. Yeşil, siyah ve haki gibi renk alternatiflerinin de bulunduğu klasik model sırt çantalarını, gündelik yaşamdan iş hayatına kadar her alanda kullanabilirsiniz.

Manuka Sırt Çantası Modelleri ile Tanışın

Manuka'nın en sevilen sırt çantası modellerinden olan kanvas sırt çantaları indigodan somona, bejden siyaha kadar çeşitli renk alternatifiyle sizi seçim yapmakta zorlayabilir. Kanvas çantaları ister elinizde ister sırtınızda iki farklı şekilde kullanıma imkan tanıyan dizaynıyla, içindeki ceplerinin ve fermuarlı gözlerinin çokluğuyla kullanım açısından da sizi tatmin edecek. Detaya önem verenler için kanvasla deriyi buluşturduğumuz çift renkli çanta modeliyle de şıklık ve sadeliği tek bir çantayla yansıtacaksınız.

Son yıllarda çanta modellerinde de kendine çok geniş yer bulan; doğa dostu, sağlık dostu olarak görülen kanvas, sağlam olması sebebiyle uzun yıllar kullanmaya da çok elverişli. Ancak bunun için yıkama talimatlarına uymanız, kesinlikle Manuka kanvas sırt çantalarını makinede yıkamamanız gerekiyor.

Su itici özelliği olan kapitone sırt çantası modeliyle de farklılığı sevenlere hitap ediyoruz. Ayarlanabilir omuz sapı, fermuarlı farklı cepleriyle hem rahatlığı yaşayabilir, hem de kombinlerinizi gönül rahatlığıyla tamamlayabilirsiniz.

Manuka çanta modellerinin içerisinde, farklı kumaş seçenekleriyle ve farklı tasarımlarıyla dikkat çeken sırt çantası modellerini www.manuka.com.tr'den takip ederek sen de modayı yakından takip edebilirsin.

Sırt Çantası Fiyatları

Özellikle sportif bir tarza sahip olmak isteyen kadınlar için sırt çantalarının işlevi oldukça önemlidir. Hareket dolu kombinlerde yer alabilen sırt çantaları daha ağır ve klasik kombinlerde de kendisine yer bulabilir. Her tarzı en iyi şekilde ifade edebilme imkanı sunan sırt çantası fiyatları ise tercih edeceğiniz modele göre farklılık göstermektedir. Dikkat çeken, özgün, tasarımlarıyla fark yaratan sırt çantası modellerini www.manuka.com.tr adresi üzerinden inceleyebilirsiniz.

Kadınların olmazsa olmazı denince akla ilk çanta gelir. Çünkü her gün, her yerde ve yıllarca kullanılır. Bunun için de çantaların seçimi ekstra bir özene ihtiyaç duyar. Çanta modeline de çanta fiyatına da çanta rengine de her bir detayına ayrı ayrı özen gösteririz. Spor ceketlerle yaptığınız her kombinle de klasik kombinle de uyum sağlayıp sırıtmayacak, ne renk kıyafet giyersek giyelim üstüne yakışacak bir çanta modeli bulmak isteriz. Renk renk, model model, sporundan klasiğine clutch çanta, spor çanta, el çantası, postacı çantası, sırt çantası her çeşit çanta modeli vardır birçoğumuzun gardırobunda.

Son yıllarda sırt çantaları hareket kolaylığı sağlaması, içine çok eşya alması ve taşıma kolaylığı gibi artılarından dolayı kadınlar tarafından trend haline geldi. Sırt çantası özellikle gündelik hayatın koşuşturmacası içinde olan çocuklu kadınların, öğrencilerin; iki elini serbestçe kullanmaya imkan tanıması ve eşyalarını koyacak geniş bir alana ihtiyaç duymasından dolayı vazgeçilmezi haline geldi. Bu da sırt çantası modellerinin çesitlenmesini, materyal zenginliğiyle çeşitlendirilerek klasik sırt çantası modellerinin, spor sırt çantası modellerinin envai çeşit rengiyle karşılaşmamızı sağladı.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.