Filtre
Sıralama seçin
Görünüm:
Görünüm:
Toplam 30 ürün görüntüleniyor.

KEMER Modelleri ve Fiyatları

Elbise, pantolon, şort, etek ve buna benzer pek çok kıyafetle kullanılan kemerler, farklı kalınlıkta ve detaylara sahip şekilde tasarlanır. Doğru kıyafetler, doğru kemer ile buluştuğunda şıklığınızı iki katına çıkarabileceğiniz gibi tarzınızı da kolaylıkla yansıtabilirsiniz. Kolay şıklık denildiğinde ilk akla gelen isimlerin başında gelen kemerler, geniş çeşitliliği sayesinde her tarza hitap ettiği gibi her kombin içinde uygun modeller bulmak mümkündür. Bu aksesuarlar, tarzınızı yansıtabileceğiniz gibi kıyafetlerinizi de tamamlayacak giyim ürünlerinden biridir. 

Manuka.com’un kemer kategorisinde yer alan birbirinden farklı kemerlerin her birini inceleyerek tarzınıza ve  sık sık kullandığınız kombinlere uygun bir tasarım seçebilirsiniz. Kıyafet seçimlerinde dikkat edilen pek çok unsur olduğu gibi kemer seçiminde de dikkat edilmesi gereken detaylar vardır. Nasıl ki kıyafetler uyum içerisinde kullanıldığı gibi kemerleri de kıyafetlerle uydurarak kullanmak tercih edilmelidir. Kemerler ile kıyafetlerinizin uyum içerisinde kullanılması halinde kusursuz bir görünüm elde edebilirsiniz. Kemerleri sadece kıyafetlerle değil ayakkabı veya çantalarla da uydurmak mümkündür. 

Her tarza uygun kemerler Manuka’da

Kemer kullanmak için öncelikle belirlemeniz gereken şey, kişisel tarzınız ve sık sık kullandığınız kıyafetlerdir. Vücut tipinize ve tarzınıza uygun kıyafet seçimleri ile kemer seçimlerini bir arada kullanarak çok daha zarif olmak mümkündür. Kaliteli materyallerden tasarlanan birbirinden farklı kemer modelleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Sadece alt giyim ürünlerinde değil aynı zamanda elbiselerde bel kısmını ön plana çıkarmak konusunda da kullanılmaya uygun olan kemerler, daha zarif bir görünüm sağlamak adına özenle hazırlanmıştır. 

Kemer seçiminde önemli olan noktaların başında gelen bir diğer özellik ise uzunluğudur. Kemerin üzerinde yer alan delikler esasında kullanırken ayarlama yapmanıza yardımcı olurken kimi zaman yetersiz gelebilir. Bu gibi durumlarda farklı şekillerde kemer bağlama yöntemlerini denemeli ya da uygun boyutlarda bir model seçebilirsiniz. Kemer kullanımının kıyafetler üzerinde etkisi oldukça büyüktür. Bu anlamda verimli bir kullanım elde etmek için klasik modelleri dolabınızda bulundururken pek çok kıyafetinizi de bunları kombin yapabilirsiniz. Manuka’nın pek çok modelini inceleyerek tarzınıza ve kullanım alanına uygun tasarımları uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.