Filtre
Sıralama seçin
Görünüm:
Görünüm:
Toplam 98 ürün görüntüleniyor.
1 2

Moonlight Koleksiyonu

Manuka’nın Moonligt Koleksiyonu, her ortamda ay gibi parlamak isteyen kadınlar için tasarlandı. Oldukça iddialı elbise modellerinin yer aldığı koleksiyonda fark yaratabileceğiniz ve tarzınızı özgün konseptlerle geliştirebileceğiniz sayısız parça bulunuyor. Işıltıyla parlamak isteyenler için rengarenk elbiseler koleksiyondaki yerini alırken klasik tarzı en iyi şekilde yansıtmak isteyenlere özel parçalar da bulunuyor.

Geleneksel moda anlayışını çok iyi yansıtan tasarımlara ev sahipliği yapan Moonlight Koleksiyonu, İspanyol paça şıklığını tarzınıza taşıyacak. Taş rengi İspanyol paça pantolonlarla ofis giyim konseptini çok iyi yansıtabilir ya da kreatif ve tamamen özgün bir tarz geliştirebilirsiniz. Tek rengin şıklığını tarzınıza taşımak istiyorsanız koleksiyonda yer alan diğer taş rengi parçaları tercih edebilirsiniz.

Moonlight Koleksiyonu’nda Yer Alan Ürünler

Moonlight Koleksiyonu, her tarza hitap edebilecek parçalara ev sahipliği yapıyor. Hareket detaylarının ön plana çıkarıldığı tarzlar konseptler için şifon pelerin detaylı abiye, kusursuz bir tercih olacaktır. Son derece hareketli ve canlı detaylara sahip olan şifon pelerin abiye, özel davetler ve iş yaşamında kombinler geliştirirken kusursuz bir konsept belirlemenizi sağlayacaktır.

Moonlight Koleksiyonu; sade, konforlu ve sınırları aşan tarlar için de ayrıcalıklı parçalara ev sahipliği yapıyor. Zümrüt ve gece mavisinin kadifemsi şıklığını tarzınıza taşıyarak zarafet dolu bir görünüm elde etmek için Moonlight Koleksiyonu’nda yer alan bel ayarlamalı elbise modellerini tercih edebilirsiniz. Zarafet, şıklık ve estetiği aynı anda vadeden bel ayarlamalı elbiseler, kusursuz ve dikkat çeken bir tarza sahip olmanız için eşsiz ayrıcalıklar vadediyor.

Moonlight Koleksiyonu’nun Fiyatları

Natural desenlerin hareket dolu şıklığını tarzınıza yansıtabileceğiniz özel tasarımlı elbise modelleri de Moonlight Koleksiyonu içerisinde bulunuyor. Flok baskılı elbiselerle puantiyedetaylarının büyüsünü tarzınıza taşıyabilir hareket dolu görünümünüzü elbisenizle süsleyerek çok daha dikkat çeken bir tarza sahip olabilirsiniz.

Şüphesiz sonbahar ve yaz aylarının ışıltısını en iyi yansıtan renklerden biri ekrudur. Ekrunun parıltısını canlılıkla kombinlerinie taşımak istiyorsanız da Moonlight Koleksiyonu içerisinde sizin için ayrıcalıklı tasarımlar bulunuyor. Geniş paça ekru pantolonun eşsiz şıklığını ekru krep ceketle bütünleştirebilir ve estetiğin bütünlüklü uyumuna tarzınızda yer verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.