DERİ EVERYDAY BAG SİYAH

Ürün Kodu : MC-1082-01
299,90 TL
BEDEN TABLOSU

RENK

Paylaş
ÜRÜNÜ ARKADAŞINLA PAYLAŞ!
KAPAT
Manuka yerli üretim
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

DERİ EVERYDAY BAG SİYAH ÖZELLİKLERİ

 ürünün dış yüzeyi suni deri  olup; kulpları ve sapları kalın kanvas kumaştan üretilmiştir. 4 adet dış, 3 adet iç göz, uzun ve kısa sap, çıtçıtlı, astarlı, en 35 cm boy 30 cm, kısa askı ölçüsü 17 cm, uzun askı ölçüsü 95 cm, derinlik 10-11 cm Hayatının her alanında, haftanın her günü taşıyabileceğin çok fonksiyonlu bir çanta tasarladık. Everyday Bag ile okula, spora, markete, ofise ya da tatile gidebilirsin. Çevre dostu, kolay temizlenebilir, kalın kanvas kumaştan üretilmiştir. Birçok farklı alanda kullanıma uygundur. Okulda, ofiste, markette, sporda, yolculukta, tatilde rahatlıkla kullanılabilir.
Nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz.
TESLİMAT VE İADE
1-İade hakkının kullanılması için 14 (on dört) günlük süre içinde Satıcı’ya telefon ile whatsapp üzerinden (+0552 599 15 50) bildirimde bulunulması ve iade edilmek istenen Ürün ve Ürünler’in işbu Sözleşmenin 6. Maddesi hükümleri çerçevesinde kullanılmamış ve Satıcı tarafından tekrar satışa arz edilebilir nitelikte olması şarttır.
2- Özürlü ürünlerde (defo, yırtık) kargo Satıcıya aittir.
3- Anlaşmalı kargolarımız dışında tarafımıza gönderilen kargolarınız kabul edilmez.
4-Sadece ambalajı açılmamış, orjinalliği bozulmamış ürünlerde iade mevcuttur. (Aksesurlar ve çantalar hariç) İade hakkının kullanılması için 14 (on dört) günlük süre içinde Satıcı’ya telefon ile whatsapp üzerinden (+0552 599 15 50) bildirimde bulunulması İade istenen Ürün ve Ürünler’in işbu Sözleşmenin 6. Maddesi hükümleri çerçevesinde kullanılmamış ve Satıcı tarafından tekrar satışa arz edilebilir nitelikte olması şarttır.
5- Keyfi(bedenin küçük ya da büyük gelmesi, ürünü beğenmeme, vs.) iadelerde kargo ücretleri Alıcıya aittir.
6- Yurtiçi ve Ptt kargo ile gelen ile gelen siparişlerin iadesi için aşağıda belirtilen müşteri numarası ile birlikte en yakın Yurtiçi ve Ptt kargo şubesine verilmesi gerekmektedir.
Yurtiçi Müşteri No: 881852956 (Interline Express)
Ptt Müşteri No: 100321556 (Interline Express)
7- Aras kargo ile gelen siparişlerin iadesi için aşağıda belirtilen müşteri numarası ile birlikte en yakın Aras kargo şubesine verilmesi gerekmektedir. Müşteri no: 1733844311334 (Kargola Taşımacılık A.ş - Terazidere Şubesi)
8- Scotty kargo ile gelen siparişlerin iadesi için yukarıda belirtilen müşteri numaralarından herhangi birtanesini kullanabilirsiniz.
ÖDEME SEÇENEKLERİ
YORUMLAR (95)
Kampanya
SİZDEN GELENLER
Tarzınızı paylaşın ve insanların Manuka favorilerini nasıl kombinlediklerine bakın. manuka.com.tr'de fotoğraflarınızın yer alması için @manukaofficial ve #manukaxme şeklinde etiketleyin.
83.jpg (103 KB)
TEK DÜĞMELİ KABAN EVERYDAY BAG.jpg (103 KB)
Devamını Gör
  • Tümünü Göster
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.