Günlük Çantanızda Bulunması Gerekenler

21 Nisan 2022
Günlük Çantanızda Bulunması Gerekenler

Çantalar, kıyafetlerimizin tamamlayıcı parçasını oluşturan unsurlardan biridir. Hem işlevsel kullanım sağlaması hem de şıklığa şıklık katması sebebiyle her kadın çanta kullanır. Öyle ki, her sezonda her kadının tarzına hitap edebilecek pek çok çanta üretilmeye devam eder.

Gündelik yaşam, özel davet, ofis şıklığı için pek çok çanta tasarımı vardır. Bunun yanı sıra, amacına hizmet edecek çantalar çeşitli renk ve malzemelerden üretilerek, özenle sizlere sunulmuştur. Çantaların içerisinde ne taşınması gerektiği de hep merak edilmiştir. Peki günlük çantanızda bulunması gerekenler neler? Gelin birlikte öğrenelim…

Çantanın İçerisinde Olmazsa Olmaz Denilecek Parçalar

Çantalar hangi amaçla takılırsa takılsın; içerisinde bulunması gereken ürünler vardır. Bu ürünleri ister çantanızda kalıcı hale getirebilmeli isterseniz evden çıkarken mutlaka yanınıza almalısınız. Çünkü bu ürünler gündelik yaşamınızda sizlere yardımcı olacak ve işinizi bir hayli kolaylaştıracaktır. Günlük çantanızda bulunması gerekenler şu şekildedir:

Gözlük

Günlük çantanızda bulunması gerekenler arasında ilk sırada gözlük yer alıyor.Özellikle bahar ve yaz aylarında ihtiyaç duyacağınız gözlükleri çantanızda bulundurmalısınız. İster aksesuar olarak taktığınız ister sağlık problemlerinden ötürü kullandığınız gözlüklere çantanızda yer vermelisiniz. Özellikle işyerindeki ekrana sürekli bakıyor ve bu şekilde uzun saatler geçiyorsanız dinlendirici gözlüğünüz çantanızda bulunmalıdır.

Günlük Çantanızda Bulunması Gerekenler

OVAL GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ TURUNCU ürünümüze sitemizden ulaşabilirsiniz.

Aksesuar olarak kullanılan gözlükler ise günlük yaşamınızda kurtarıcı parçanız haline gelebilir. Hem sizi güneşin zararlı ışınlarından korur hem de rüzgara ve rüzgarla beraber uçuşan parçalara karşı koruma sağlar. Bundan dolayı evden çıkarken takmasanız bile, çantanızda gözlüğe mutlaka yer vermelisiniz.

Kalem, Defter ve Ajanda

Eğitim veya işiniz gereği sık sık not almanız gerekiyor ve bunu telefonunuza yazmaktan hoşlanmıyorsanız çantanızda mutlaka kalem, defter veya ajanda bulunmalıdır. Her çantaya uyum sağlayacak ve kullanışlı tasarımlarda bulunan Manuka defterler size günlük yaşamda kolaylık sağlayacaktır. Bu defter veya ajandaları dilediğiniz zamanlarda çantanızda çıkararak not alabilirsiniz.

Günlük Çantanızda Bulunması Gerekenler

SUNNY SIDEUP DESEN DEFTER STANDART ürünümüze sitemizden ulaşabilirsiniz.

Günlük çantanızda bulunması gerekenler arasında yer alan defterler hafif ve kullanışlı boyutlarıyla hem okulda hem de günlük yaşamınızda sizlere yardımcı olacaktır. Acil anlarda çantanızdan çıkarıp not alabileceğiniz gibi; istediğiniz dizileri, filmleri, okuyabileceğiniz kitapları ve diğer yazıları not alabilirsiniz.

Aksesuar

Günlük çantanızda bulunması gerekenler arasında çeşitli aksesuarlar yer alıyor. Kolye, küpe, saat, bileklik ve toka gibi aksesuarlar bulunabilir. Özellikle tokalar, bunaltı sıcaklarve rüzgarlı havalarda saçınızı pratik bir şekilde toplamanıza yardımcı olacaktır. İster bağlamalı ister tutturmalı tokalar olsun çantanızda fazla yer kaplamaz ve en ihtiyaç duyduğunuz anlarda işinizi görür.

Eldiven ve başlık da kış aylarında yardımcı olabilecek parçalardan biridir. Çantanızda çok fazla yer kaplamayacak bu ürünler, üşüdüğünüz anlarda çantanızdan çıkarıp takabileceğiniz parçalardır. Alışılmışın dışında tasarıma sahip olan Manuka ürünleri, kış aylarında başınızı ve ellerinizi soğuktan korumak için yardımcı olacaktır.

Çorap

Günlük yaşantınızda bazen her şey yolunda gitmeyebilir. Kimi zaman çoraplarınız ıslanabilir, lekelenebilir veya koktuğu için değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Böyle durumlarda özellikle kapalı alanlarda bulunacaksanız yanınızda yedek çorap bulundurmanızda fayda olacaktır. Yedek çorap sayesinde herhangi bir problem yaşadığınız zamanlarda konforunuzdan asla ödün vermemiş olacaksınız. Çorabınızı mevsime ve kıyafetinize uygun bir şekilde çantanıza koymayı ihmal etmemelisiniz.

Üstelik yanınıza yedek çorap almanızın bir avantajlı yönü de eğer o gün bir başkasının evine gidecekseniz; kötü kokuya hem siz hem de sevdiklerinizin maruz kalmamasıdır. Günlük çantanızda bulunması gerekenler içerisinde yedek çorabın çantanızda yer alması asla yer kaplamayacaktır. Manuka da bulunan renkli ve cıvıl cıvıl çoraplardan çantanıza koyabilirsiniz. Bu tavsiyemize mutlaka uymalı ve çantanızdan eksik etmemelisiniz.

Nemlendirici El ve Yüz Kremi

Günlük çantanızda bulunması gerekenler içerisindeki en önemlilerinden biri nemlendirici el ve yüz kremidir. Evimizde her ne kadar kremimizi sürsek, bakımımızı yapsak da yeterli değildir. Ellerimiz gün içerisinde kuruyabilir, çatlayabilir veya hassas olduğu için düzenli sürülmesi gerebilir. Bu sebeple çantanızın içerisinde düzenli olarak kullanılması gereken nemlendirici kremlerden yer almalıdır.

Kozmetik markaları, çanta boy nemlendirici el ve yüz kremleri üretiyor. Bu kremlerden satın alarak çantanıza koyabilir, gerekli olduğu durumlarda çantanızdan çıkararak sürebilirsiniz. Ayrıca bu kremlerin kokulu olanlarını tercih edebilir, gün içerisinde hem yumuşacık cilde hem de kokulu cilde sahip olabilirsiniz.

El Aynası

Ayna her daim ihtiyaç duyduğumuz bir eşyadır. Bu sebeple günlük çantanızda bulunması gerekenler arasında yerini mutlaka almalıdır. Minik bir el aynasını son trendlere uygun olacak şekilde seçip, çantanıza dahil etmelisiniz. İhtiyacınız olduğu durumlarda ayna aramaya çalışmak yerine; çantanızda bulunan aynanızı kullanarak hem ihtiyacınızı karşılar hem de zamandan tasarruf etmiş olursunuz.

Mini el aynaları çantanızda az yer kaplar. Bu sayede daha pek çok ürüne çantanızda yer açmış olursunuz. Minik aynaları ister çantanıza uygun seçebilir isterseniz desenli ve sevimli aynalardan seçebilirsiniz. Üstelik bu aynaları pek çok yerde bulmanız mümkün. Zevkinize ve isteğinize uygun olan aynalardan seçerek çantalarınıza ekleyebilirsiniz.

Parfüm ya da Deodorant

Günlük çantanızda bulunması gerekenler arasında hiç şüphesiz en önemli ürünlerden biri parfüm veya deodorantlardır. Bu ürünlere çantalarda özellikle yaz ve bahar aylarında yer verilse de; hayatın her döneminde ve mevsiminde gereklidir. Çünkü bizler ister istemez bunalabiliyor ve terleyebiliyoruz. Böyle bir bunalım ve terleme anında hoş kokulu bir parfüm veya deodorant sıkmak vücudunuzu tazeleyecektir. Ayrıca bulunduğunuz alanın havasını değiştirmek için de çok faydalı olacaktır.

Günümüzde pek çok marka çanta boy parfüm ve deodorant üretimi yapıyor. Koku zevkinizi göz önünde bulundurarak bu parfüm ve deodorantlara çantanızda yer verebilirsiniz. Hem size yük olmayacak hem de diğer ürünler için yer açılacak kokulara mutlaka çantanızda yer vermelisiniz.

Makyaj Ürünleri

Her kadının çantasında bulunması gereken eşyalardan biri hiç şüphesiz makyaj malzemeleridir. Özellikle makyaj tazelemeniz gereken anlarda çantanızda yer alan malzemeler sizin işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Makyaj malzemelerini ister tek başına isterseniz minik bir çanta içerisinde de çantanıza koyabilirsiniz.

Çanta içerisinde çanta olarak koyulan bu malzemeler, dağınıklığı da önleyecektir. Gün içerisinde ihtiyaç duyduğunuz anlarda minik aynanızı ve makyaj malzemelerinizi çıkararak makyajınızı tazeleyebilirsiniz. Ruj, eyeliner, rimel, allık ve fondötenin çanta boy olanını tercih edebilirsiniz. Günlük çantanızda bulunması gerekenler arasında bulunan makyaj malzemeleri de tamam!

Şarj Aleti ve Kulaklık 

Günlük çantanızda bulunması gerekenler biri de şarj aleti ve kulaklıktır. Gün içerisinde şarjınız bitebilir veya müzik dinlemek isteyebilirsiniz. İşte bu noktada çantanızda bulunan bahsi geçen ürünler büyük kolaylık sağlar. Evden çıkmadan önce çantanıza kulaklığınızı ve şarj aletinizi koymanızı öneriyoruz. Acil anlarda gerekli olan bir şarj aleti veya telefon görüşmesi için gereken şarj aleti ve kulaklık sizin işinizi bir hayli kolaylaştıracaktır. Bu ürünler sayesinde gününüz sorunsuz bir şekilde geçebilir.

Günlük çantanızda bulunması gereken ürünlere Manuka’dan ulaşabilirsiniz. Hem çantanızı hem de çantanız içerisinde bulunması gereken çorap, takı, gözlük, eldiven, defter ve çok daha fazlası Manuka da sizleri bekliyor. Sizler ihtiyaçlarınız ve zevkleriniz doğrultusunda bu ürünlere bakabilir ve tercih edebilirsiniz.

Önceki yazımıza https://www.manuka.com.tr/ayakkabi-canta-kombinleri-icin-7-farkli-fikir linkinden ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.