Filtre
Sıralama seçin
Görünüm:
Görünüm:
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Gözlük

Yaz aylarında kadın erkek fark etmeksizin herkesin en çok ihtiyaç duyduğu aksesuarlardan olan gözlükler, sadece ihtiyaçlara cevap vermekle kalmıyor aynı zamanda moda anlayışını yansıtma imkanı da sunuyor. Güneş gözlükleri ile yaz aylarının ortaya çıkardığım olumsuzluklardan en iyi şekilde korunurken kendinize özgü tarzınızı ifade edebilmek için etkileyici kombinler oluşturabilirsiniz. Hemen her tarza hitap eden kadın güneş gözlüğü modelleriyle Manuka, kombinlerinizi tamamlayacak en ayrıcalıklı tasarımlara düşük maliyetlerle ulaşabilme imkanı sunuyor.

Gözlükler

Gözlükler, büyük oranda güneş ışınlarının olumsuz etkilerine karşı korunmak amacıyla tercih ediliyor olsa da dış görünüme oldukça önemli etkiler gösteren aksesuarlardandır. Dolayısıyla kadın güneş gözlükleri sadece işlevsel bir araç değildir. Aynı zamanda kreatif bir tarz geliştirebilmek için kullanılabilir olan tamamlayıcı parçalardır. Yaz aylarının ışıltısını derinlikli olarak yaşarken şıklıktan taviz vermeden ve güneşin olumsuz etkilerinden en az zarar görerek estetik bir tarz oluşturabilmek için tarzınıza en uygun güneş gözlüklerini seçmelisiniz.

Gözlük Modelleri

Gözlük modelleri arasında her kadının kendi tarzına hitap eden ve estetik kaygılarını en iyi şekilde ifade edebileceği tasarımlar bulması mümkündür. Manuka’nın kadın güneş gözlüğü koleksiyonu içerisinde de her estetik talebe uygun tasarımlar yer alıyor. Farklı tasarımlarıyla ön plana çıkan bu modeller, özel renk seçenekleriyle de dikkat çekiyor. Çerçeveli yeşil optik gözlükle benzeri olmayan bir tarza sahip olabilir ya da gold renkteki oval gözlüklerle yaz aylarının ışıltısını en iyi şekilde ifade edebilirsiniz. Keskin yüz hatları bulunan kadınlar içinse en doğru tercih vintage gözlük modelleri olacaktır. Ayrıca desenlere tarzının ve kombinlerinin her detayında yer vermek isteyen kadınlar için de güneş gözlüğü modelleri bulunuyor. Kaplumbağa desenli güneş gözlükleriyle yaz aylarında her ortamda fark yaratabilirsiniz.

Gözlük Fiyatları

Modern, şık, dikkat çekici ve estetik bir görünüme sahip olmak istiyorsanız tüm detaylara önem vermelisiniz. Bütünlüklü bir şıklık elde edebilmenin yolu, bütünlüğü oluşturan tüm parçaların en efektif şekilde uyum sağlayabilmesinden geçer. Manuka, yaz ve ilkbahar aylarında kadınların en vazgeçilmez aksesuarlarından olan güneş gözlüğü modelleriyle, tarzınızı tamamlayacak tasarımları sizlerle buluşturuyor. Tüm kadın güneş gözlük modellerine www.manuka.com.tr adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yaz aylarında şüphesiz en çok ihtiyaç duyulan eşyaların başında güneş gözlükleri gelir. Estetik duruşu güneşe karşı koruma sağlaması, görüş açısını genişletmesi ve buna benzer daha pek çok özelliğiyle bilinen güneş gözlükleri son yıllarda çok daha popüler bir hal aldı. Bu sebeple, zengin çeşitliliğe sahip olan gözlükleri farklı yüz hatları için uygun tasarımlara sahiptir. Gündüz saatlerinde açık havada olunan her saat kullanılması uygun görülen gözlükler bulunur. Bu gözlük modelleri arasından dilediğiniz modelleri seçerek kıyafetlerinizle uyumlu bir şekilde kullanabilirsiniz. 

Siyah, leopar desenli, şeffaf, neon renkler, yeşil, krem, kırmızı gibi daha pek çok renk ve desen çeşitliliğine sahip olan göz tasarımlarının modanın en yenilikçi ürünlerdir. Manuka.com, yoğun uğraşlar sonucunda hazırladığı gözlük kategorisi ile her tarz kadının dikkatini çekmeyi başarır. Herkesin yüz hatları farklı olup, uygun gözlük seçimi de yüz hatlarına göre seçilmelidir. Gerek tarzınız gerekse yüz hatlarınıza uygun gözlük seçimi yaparak tarz bir görünüm elde edebilirsiniz. Gözlük modellerinin her yıl yenileniyor olmasının yanı sıra klasik tasarımlarda sıklıkla tercih edilir. 

En Yenilikçi Gözlükler Manuka’da

Kıyafet kombinlerini tamamlamak için pek çok aksesuar vardır. Takı, yüzük gibi ürünler kıyafetleri tamamlamak konusunda faydalı olurken gözlükler de tarz bir görünüm sunmak konusunda etkilidir. Plajda, açık havada yürüyüş yaparken ve daha pek çok açık hava etkinliği sırasında güneş önleyici gözlükler kullanabilirsiniz. Her yüz hattına uygun modern yapılı gözlükler bulunur. Sade ve salaş kıyafetleri daha özenli hale getirmek konusunda yaratıcı detaylara sahip gözlükler kullanabilirsiniz. Leopar desenli kemik gözlükler, kıyafetinizi sıradanlıktan çıkarabileceği gibi aynı zamanda konforlu bir kullanım sağlar. 

Retro, hailey, vintage, cat eye ve oval gibi daha pek çok seçeneğiyle ön plana çıkan modanın en yenilikçi ürünlerini bir arada sunan Manuka’nın kaliteli ürünlerini inceleyebilirsiniz. Burada yer alan her bir model, özgün detaylara sahip olup, uzun süre kullanabileceğiniz rahatlıktadır. Tarzınızı yaratıcı bir şekilde değiştirmek için pek çok kıyafet ve aksesuar bulunur. Bunlar arasından gerek karakterinize gerekse tarzınıza uygun gözlük modellerinden yana seçim yapabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.