Filtre
Sıralama seçin
Görünüm:
Görünüm:
Toplam 16 ürün görüntüleniyor.

AVANTAJLI FİYATLAR

Manuka.com’un avantajlı fiyatlar kategorisinde yer alan birbirinden tarz kıyafetleri en uygun fiyatlarla alabilirsiniz. Kaliteli malzemelerden tasarlanan birbirinden farklı kıyafetler, ayakkabılar, çantalar, aksesuarlar ve buna benzer daha pek çok ürünü inceleyerek tarzınıza uygun seçeneklerin her birinin detaylarını inceleyebilirsiniz. Body, etek, kazak, ayakkabı, yelek, alt üst takımlar, küpe, kolye gibi pek çok ürüne ev sahipliği yapan Manuka, her bütçeye hitap edebilmek adına çeşitli ürünleri uygun fiyat etiketleriyle sunuyor. Avantajlı fiyatlar kapsamında sunulan birbirinden farklı ürüne tek bir tıkla göz atabilir ve ürünlerin detaylarını anında inceleyebilirsiniz.

Bunun yanı sıra daha önce ürünleri almış ve deneyimlemiş kişilerin yorumlarını da inceleyerek ürün hakkında geniş bilgiler edinebilirsiniz. Sezonun en trend parçalarını bir arada bulunduran Manuka ile tarzınızı en şekilde yansıtacağınız birbirinden farklı kıyafete anında sahip olabilirsiniz. Üstelik her bir ürün uygun fiyat etiketleriyle sunulur. Her sezon ve mevsim kullanılmaya uygun özelliklere sahip tek renk kıyafetlerin yanı sıra yaratıcı ruhunuzu ortaya çıkaracağınız desenli ve çeşitli detaylara sahip kıyafetleri de inceleyebilirsiniz. 

Avantajlı fiyatlı ürünlerle tarzınızı yansıtın

Geniş ürün çeşitliliğinin yer aldığı avantajlı fiyatlar kategorisinde her tarza uygun tasarımlar yer alır. Bütçeden tasarruf ederek alışverişin tadını çıkarmak isteyen kişiler için özenle hazırlanan avantajlı fiyatlar kategorisindeki ürünlerin bazı elbise gibi tek parça kıyafetler olurken bazıları ise kombin yapmaya uygun tasarımlardır. 

Sezonun en popüler kıyafetlerinin başında gelen çizgili tasarımları uygun fiyatlarla satın alarak bütçeniz zorlamadan alışveriş yapabilirsiniz. Her tarza uygun tasarımlar ile beğeni kazanan ürünlerin kumaş bilgisi gibi daha pek çok bilgiyi de inceleyerek tarzınıza ve kullanım alanınıza uygun olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Modern detaylara sahip her bir ürüne uygun fiyatlarla sahip olmak için Avantajlı fiyatlar kategorisine göz atabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.