Filtre
Sıralama seçin
Görünüm:
Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Babet

Özellikle yaz dönemlerinde tercih sebebi olan babetler, topuk yükseltisi olmayan bir ayakkabı türüdür. Topuk ve ayak ucu aynı düzlemde bulunan babetlerin pek çok ayakkabı türüne göre daha hafif olduğu bilinmektedir. Tasarımındaki fark yaratan desen ve unsurlar sayesinde geniş bir kullanım alanına sahiptir.

Genellikle yaz aylarında elbise ve etek altında kullanılan babetler, iş yaşantısında klasik bir görünüm için de tercih edilebilir. Manuka, fark yaratan babet tasarımlarıyla tarz sahibi kadınların kombinlerinde modern bir dokunuş sağlıyor. Hayatın her alanında tercih sebebi olan babet modellerini inceleyebilir, istediğiniz modellere zahmetsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Babetler

Rahat duruşu ve estetik görünümüyle kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilen babetlerde farklı modellerin ön plana çıktığı bilinmektedir.

Mevsim geçişlerinde ve yaz aylarında kullanılan bu çok rahat ayakkabı çeşidi, özel günlerde de tercih sebebi olmaktadır. Düğün gecesinde topuklu ayakkabıların rahatsız duruşundan sıkılan kişiler, babetleri kullanarak rahat hareket imkânı elde ediyor.

Bunun yanı sıra yaz aylarında ferah ve enerjik bir kombin isteyen kadınların, fark yaratan babet modellerini kombinlerinin ana unsuru olarak kullandığı görülmektedir. Kullanılacak yere göre babetlerde farklı tasarımların ortaya çıktığı gözlemlenmektedir.

Taşlı babetler, daha çok özel günlerde tercih edilir. Öte yandan klasik çizgilere sahip babetlerin iş dünyasında fark yaratan kombinler için tercih edildiğini söyleyebiliriz.

Babet Modelleri

Babetlerde yenilikçi ve tarz sahibi modellerin bulunduğu görülmektedir. Sivri burunlu babetler, feminen bir duruş isteyen kadınlar için idealdir. Bunun yanı sıra çok daha rahat bir kombin için önü bağcıklı babetlerin tercih edildiği bilinmektedir. Yaz aylarında önü kapalı babetler kullanılarak hareket özgürlüğü elde edilir.

Kaliteli Materyallerden Tasarlanan Babetler Manuka’da

Özellikle ilkbahar ve yaz aylarında tercih edilen babetler, klasik kıyafetlerle olduğu kadar spor kıyafetlerle de uyumlu şekilde kombinlenebilir. Mom Jean, salaş gömlek seçimlerini tamamlamak için uygun babet modelleri kullanabilirsiniz. Topuk kısmı ile uç kısmının aynı boyutta taban üzerine kurulan babetler, düz taban olup, ayağın rahat etmesinde önemlidir. Hem rahat hem de göz alıcı kıyafetleri tamamlamak için pek çok detaya dikkat edilmesi gerektiği gibi aynı zamanda ayakkabı seçimlerinin de en iyi şekilde yapılması gerekir. 

Kıyafetlerle uyumlu seçilen ayakkabılar, şıklığınızı artırmanın yanı sıra yaratıcı tarzınızı da ortaya çıkarmanız konusunda faydalıdır. Spor ve topuklu ayakkabılara alternatif olarak tercih edilebilir rahat ayakkabıların başında gelen babet modelleri, farklı tarzlara hitap etmek konusunda çeşitlilik oldukça geniştir. Günlük ayakkabı modelleri genellikle düz tabanlı olarak tasarlanırken babetler bu tasarımlar arasından şıklığıyla sıyrılmayı ve kendine farklı yer edinmeyi başarır. Manuka’nın birbirinden farklı babet modellerini inceleyerek tarzınıza uygun tasarımları kullanabilirsiniz. 

Babet Fiyatları

Farklı babet modellerini bünyesinde barındıran Manuka, modern ve incelikli kombinler için çok özel babetleri sizlere sunuyor. Önü bağcık detaylı babetleri gündelik hayatın her alanında rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Spor şıklığa ulaşabilir, kombinlerinizde modern bir duruş yakalayabilirsiniz. Sizlere sunulan her bir babet modelini inceleyebilir, modeller hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Çok özel fiyatlarla satışa sunulan babetleri güvenli ödeme araçlarıyla satın alabilir, hayatın her alanında Manuka farkını hissedebilirsiniz.

Giyim ürünlerinin olmazsa olmazları arasında yer alan ayakkabılar, pek çok modeliyle bilinir. Ayakkabı modelleri arasından şüphesiz hem en rahat hem de şık modellerin başında babetler gelir. Düz taban ayakkabı modellerinden babet, geniş çeşitliliğiyle dikkat çeker. Manuka.com’un babet modellerini inceleyerek tarzınıza uygun seçimler yapabilirsiniz. Kaliteli materyallerden tasarlanan pek çok model bulunur. Yoğun bir gün için tercih edilmesi gereken ayakkabılardan babetler, geniş çeşitliliği sayesinde her tarza uygun model bulunur. Gerek klasik kıyafetler gerekse spor şıklık için uygun modellerin bulunduğu babet ayakkabılar ile uzun saatler yürüyebilir ya da işlerinize devam edebilirsiniz. 

Kadınların kıyafet kombinlerini tamamlarken en çok dikkat ettikleri konulardan biri de ayakkabı seçimlerdir. Uygun seçim yapıldığında kusursuz bir görünüm elde edilebilir. Her ortamda kullanılabilecek farklı tarzda ayakkabılar vardır. Gündelik hayata uygun özellikler üzerine kurulan babet modellerinden tarzınıza uygun tasarımlardan yana seçim yapabilirsiniz. Ayaklar, tüm gün vücudun yükünü taşıdığı için doğru ayakkabı seçimi önemlidir. Özellikle de uzun saatler ayakta kalınması halinde konforlu ayakkabılar kullanmak ve ayakları korumak gerekir. Bu sebeple ayak yapınıza uygun kaliteli babetler kullanabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.