Filtre
Sıralama seçin
Görünüm:
Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

TOPUKLU AYAKKABI Modelleri ve Fiyatları

Her kadının dolabındaki olmazsa olmaz parçaların başında gelen topuklu ayakkabılar, sadece bir ayakkabı olmaktan çok daha fazlasını sunar. Tarz sahibi kadınların pek çok kıyafetle bütünleştirerek kullandığı topuklu ayakkabılar, geniş çeşitliliği sayesinde farklı tarzlara hitap ettiği gibi aynı zamanda kullanım alanlarına göre de istenilen model kolaylıkla bulunabilir. Tarzınıza uygun bir çift topuklu ayakkabı, sade kıyafetlerin dahi duruşunu etkilerken renk, model ve detaylarıyla ön plana çıkar. Günlük yaşamda kullanmaya uygun kısa topuklu modelleri her sezon moda olmayı başarır ve geniş çeşitliliğiyle dikkat çeker.

Bu modern ayakkabıların topukları, blok, ince, kedi, apartman, şeffaf ve buna benzer pek çok çeşitlilikle üretilir. Topuklu ayakkabılarda modeller değiştiği gibi aynı zamanda topuk boyutu, renk, materyaller, detaylar gibi farklılıklarda bulunur. Bu farklılıklar sayesinde her tarza uygun topuklu ayakkabı modeli bulmak mümkündür. Manuka.com’un topuklu ayakkabı kategorisinde yer alan modellerin her biri gerek günlük gerekse özel gecelerde kullanmaya uygundur. Kişilerin duruşunu etkileyeceği gibi daha özgüvenli bir duruş sergilemelerinde kusursuz özelliklere sahip topuklu ayakkabı modelleri ile tarzınızı tamamlayabilirsiniz. 

Her tarza uygun topuklu ayakkabılar Manuka’da

Manuka’da yer alan birbirinden farklı topuklu ayakkabılar, kaliteli materyallerden üretilmiş olup uzun saatler ayağınızı ağrıtmadan kullanabileceğiniz detaylara sahiptir. Gerek sportif gerekse klasik bir görünüm elde etmek isteyen, her iki tarz için de uygun topuklu ayakkabılar vardır. Tarzınızı kusursuz bir topuklu ayakkabıyla tamamlamak için geniş çeşitlilik arasından dilediğiniz modelleri seçebilirsiniz. Klasik veya sade topuklu ayakkabı modellerinin yanı sıra daha çok özel davetlerde kullanmaya uygun gösterişli ve detaylarıyla dikkat çeken binlerce model vardır. 

Oldukça kaliteli modellerden oluşan topuklu ayakkabılar, renk çeşitliliği açısından da oldukça zengindir. Hatta her rengin farklı tonlarında da ayakkabılar bulmak mümkündür. Bu şekilde tarzınızı en iyi şekilde yansıtabilirsiniz. Gece ve gündüz hayatına uygun pek çok modelin bulunması ürünün çok yönlü oluşunu sağlarken, teknolojinin gelişmesiyle hem çok daha modern ve uzun saatler ayakta kalması halinde rahatsızlık hissi vermeyen ürünleri bulabilirsiniz. Manuka’nın birbirinden farklı modellerini inceleyerek uygun ürünlerden yana seçim yapabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.