Filtre
Sıralama seçin
Görünüm:
Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Eldiven

Yenilikçi modelleri bünyesinde barındıran eldivenler, sahip olduğu özellikler sayesinde kış aylarının vazgeçilmez giyim ürünlerinden bir tanesidir. Parmaklı ya da parmaksız modelleri bulunmakla birlikte işlevsel ürünlerin de tasarlandığını söylemek olanaklıdır. Genellikle ellerin soğuktan korunmasını sağlayan eldivenler, zaman içerisinde işlevselliklerinin yanı sıra estetik bir görünüm için de tercih edilmeye başlanmıştır.

Çoğunlukla atkılarla bir takım halinde satılan eldivenleri, kış aylarında tarzınızı ön plana çıkarmak için kullanabilirsiniz. Moda dünyasında yer edinen desen ve renklerle tasarlanan eldivenler, Manuka ayrıcalığıyla sizlerle buluşuyor!

Eldivenler

İşlevsellikleriyle ön plana çıkan ve uzun zamanlardan beri kullanılagelen eldivenler, modern ve şık görünümleriyle dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Kış aylarında yapılan kombinlerde hareketlilik unsuru olarak değerlendirilebilen eldivenler, aynı zamanda parmakların soğuktan efektif bir şekilde korunmasını da sağlar. Sizler de kombinlerinizde yenilikçi eldiven modellerini kullanabilir, hayatın her alanında istediğiniz görünüme zahmetsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Eldiven Modelleri

Eldivenler, temel olarak parmaklı ve parmaksız olmak üzere iki başlık halinde değerlendirilir. Parmaklı eldivenlerde bütün parmaklar, eldiven içerisine geçirilir. Bu sayede soğuk havalarda parmakların tamamı soğuktan korunmaktadır. Bunun yanı sıra parmaksız eldivenler de bulunmakta olup bu tür eldivenlerde parmaklar, bir kısma kadar kapatılır.

Genellikle örgü eldivenler dikkat çekmekle birlikte deri tasarıma sahip eldivenlerin de göz alıcı bir görünüm için kullanıldığını söylemek mümkündür. Örgü tasarımla üretilen eldivenler ise soğuk havalarda çok daha etkili bir koruma sağlamaktadır. Manuka, farklı modeller üzerinden yenilikçi eldiven tasarımlarını sizlere sunmaktadır.

En Şık ve Tarz Eldivenler Manuka’da

Eldiven kategorisi kapsamında sunulan birbirinden farklı eldiven modelini inceleyerek tarzınıza uygun tasarımlardan yana seçim yapabilirsiniz. Gerek yarım gerekse tam eldivenler, ellerinizin açık havada daha korunaklı hale getirmenin yanı sıra tarzınıza da hoş bir görünüm kazandırır. El uzunluğuna ve el genişliğine uygun her bir model, eliniz en şekilde sararak konforlu bir kullanım sağlar. Yetişkin bireylerin özellikle siyah renkli modelleri tercih etmesinin yanı sıra daha pek çok renkteki eldivenlerden yana seçim yapılarak kıyafetlerinizle kombinlenebilir. 

Mont, kaban gibi dış giyim kıyafetleriyle uyumlu olması adına seçim yapabileceğini her bir eldiven modeli, inci, taş, desen ve benzer detaylarla farklılık gösterir. Eldivenleri, sadece kaban değil aynı zamanda kullanılıyorsa şapka ve atkıyla da uydurmak mümkündür. Bu şekilde daha modern bir görünüm elde edilebilir. Manuka bünyesinde yer alan pek çok model, şık olduğu gibi aynı zamanda kaliteli olup, uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabileceğini tarzdadır. 

Eldiven Fiyatları

Manuka ayrıcalığıyla tasarlanan ve çok özel fiyatlarla sizlerle buluşan eldivenler, fark yaratan tasarımlara sahiptir. Sizler de kombinlerinizle uyumlu eldiven modellerine ulaşmak için manuka.com.tr üzerinden sizlerle buluşan eldiven modellerini inceleyebilirsiniz. Her bir model, sahip olduğu detaylarla dikkatleri üzerine çekmekte olup şık ve zarif bir görünüm elde etmenizi de mümkün kılacaktır.

Hayatın her alanında kullanabileceğiniz eldiven modellerine ulaşmak istiyorsanız, Manuka ayrıcalıklı tasarımlarıyla her daim sizlerle! Manuka bünyesinde yer alan şık, zarif ve estetik modeller arasında istediğinizi tercih edebilir, gündelik hayat içerisinde modern görünümünüzle dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Parmaklı veya parmaksız şekilde tasarlanan eldivenler, kış aylarının vazgeçilmez aksesuarlarının başında gelir. Kimi zaman bir aksesuar kimi zamansa ellerin soğuktan korunması için tercih edilen eldivenler, geniş çeşitliliğiyle her tarzın kendine uygun modeli kolaylıkla bulmasını sağlar. Parmaklı modeller, tüm parmaklara geçirip, soğuk havalara karşı daha korunaklı olurken parmaksız olan modeller ile görünüm itibariyle çok daha farklıdır. Şık ve modern detaylar üzerine kurulan her bir eldiven modeli, farklı yaş gruplarına hitap etmek adına geniş seçeneklere sahiptir. 

Modellerin değişmesinin yanı sıra sade ve gösterişli desenlerde eldivenlerde ön plana çıkar. Özellikle de eldiveni atkı ve şapka gibi üçlü kombinler tercih ederek uyumlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Manuka.com’un eldiven kategorisinde yer alan birbirinden farklı ürünlerden ile soğuk havalarda ellerinizi daha korunaklı hale getirebilirsiniz. Eldiven boyutları elbette ki her yaş grubu için farklılık gösterir. Elinizin boyutuna ve sık sık kullandığınız kıyafetlerin rengine, modeline uygun eldivenlerden yana tercih yaparak uzun süre sıkılmadan kullanabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.